DARK GAMBALLE

3.12. 2010, Slavonice, Klub KAWÁRNA

Po náletu Demonical, Deathbound a My own grave je tu další tour kapel, které má pod svojí hlavičkou Dreamtide production!! Opět jedinej koncert v Český republice!
http://www.myspace.com/dreamtidemusic

URN (Finsko)  
Pionýři finskýho old school thrash/black metalu.Hudební minimalismus přenesenej do thrashových riffů,šlapavejch bicích a krkavčího vokálu od roku 1994. Nic pro fandy křišťálově čistýho zvuku a přesných harmonií. Hrubej vohoz, pivo v ruce, nábojáky a sluneční brejle.To sou Urn! Pro fanoušky Venom, Nifelheim.
www.myspace.com/urnmetal

INTERMENT (Švédsko)  
To s čím začali Entombed na "Left hand path" surovej death metal švédský školy s hrubým zvukem toho se drží Interment od svého vzniku od roku ´88. Tahle kapela je čistou ukázkou o čem je Swedish death metal!!! Pro fanoušky Entombed, Dismember.
www.myspace.com/intermenthorde

DIABOLICAL (Švédsko)
Technicky nejvyspělejší kapela z tohohle tria.Představ si to nejlepší od At the gates, trošku blacku, avantgardy a matematiky a máš Diabolical. Namakaná jízda co se musí vidět naživo! Pro fanoušky At the gates.
www.diabolical.se

BRUTALLY DECEASED (ČR - Praha)
Nová česká kapela drhne death metal švédskýho střihu ve velkým stylu a nasazení s brutálním vokálem. Nej česká kapela 2010. Pro fanoušky Grave, Dismember.
www.myspace.com/brutallydeceasedband

MARCH OF THE HORDES (ČR - Slavonice)
Po odchodu zpěváka kapela nezahálí a maká na novým materiálu ve více deathovějším duchu.
www.myspace.com/marchofthehordes

 

Zveřejněno: 27. 11. 2010
Přečteno:
2779 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář