ETEF 2020

5.12. ZLÍN, Masters Of Rock Café,

FINNTROLL, SAMAEL, ROTTING CHRIST, METSATÖLL, NOTHNEGAL

5. prosinec bude v Masters Of Rock Café ve Zlíně jiný, než ve zbytku republiky! Svatých se tu vážně nedočkáme! FINNTROLL nadělují něco zcela jiného a můžete jim klidně recitovat básničky do roztrhání těla! Oni nadělují temnotu! Smetou vás kombinací zemitého metalu a uhrančivých folkových motivů. Hlasivky frontmana Mathiase "Vreth" Lillmåna musí být napojené na zemské jádro... Z takových nedozírných hlubin vychází jeho mocný growl, který by dokázal pokácet les. Jejich novinková deska „Nifelwind“ od února tohoto roku burácí ve světnici každého správného pohana, jehož srdce buší na maximum pro tuto hudbu! Temný hvozd vydá svá děsivá tajemství! FINNTROLL vás vezmou na zběsilou projížďku, ze které se vrátí možná jen ti nejsilnější!

A aby toho nebylo málo, spolu s nimi sdílí stejnou temnotu industriální black metalisté ze Švýcarska SAMAEL a jejich temné poselství "Above", černý kult z Řecka ROTTING CHRIST se svým zaříkáním "Aealo", vynikající pohani z Estonska METSATÖLL představí originální novinku "Äio". Brány do světa nejhustší temnoty otevře nová death/black metalová kapela až z dalekých Malediv NOTHNEGAL!

Pohanské podsvětí si dává dostaveníčko 5.12. ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café, mikulášská besídka trochu jinak!

Vstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 420, 224 235 267, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz, a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art. 

Zveřejněno: 19. 11. 2010
Přečteno:
2782 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář