TELEPATIE

17.11.2010, Praha, KC Vltavská

Sedmnáctý listopad již tradičně promění naší zemi v dějiště bujarých oslav. Mysleli na to i pořadatelé Punx not dead a pro všechny, kteří se chtěji v tento sváteční den opravdu dobře pobavit, připravili v pražském KC Vltavská velkolepý večírek, kterému budou vévodit divocí PANTEON ROCOCO!

Jedenáctičlenné uskupení Panteon Rococo vzniklo v roce 1996. Do dnešního dne stihli vydat již osm nahrávek (včetně letošního přírůstku Ejército de Paz) a odehrát na stovky koncertů po celém světě - jen v Čehách byli zpestřením většiny předních festivalů jako Rock For People, Sázavafest, Mighty Sounds nebo Trutnov. Vedle již zmíněných strhujících koncertů skupina proslula i bojem za zlepšení sociálních poměrů v Mexiku. Spolu s Manu Chaem nebo Amparanoiou jsou součástí hnutí Radical Mestizo.

Bezmála pětihodinový hudební maratón zahájí ve 20hod multižánroví The Pooh, kteří např. zahajovali letošní pražský koncert Black Rebel Motorcycle Club a následně si je do role předskokanů zvolili Green Day. O hodinu později je na pódiu vytřídá druhá naděje tuzemské scény –  drum'n'bassová skupina Le Pneumatiq, která se mj. podílela na soundtracku k filmu Pusinky a naživo se zaskvěla před Freestylers nebo Atomic Hooligan.

Ve 22 hodin ovládne  jeviště již zmiňovaná hlavní hvězda večera – mexičtí Panteon Rococo, kteří si jen pro tento večer připravili 120 minutovou show! Už tak bohatý program nabídne po půlnoci ještě DJ Gadja z Radia 1, za jehož diskotéky se návštěvníci budou moci bavit až do brzkých ranních hodin.

Vstupenky zakoupíte jen za 290,- Kč v sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Eventim.

Více informací na www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.eventim.cz


PR servis:
VIS-A-VIS PRODUCTION s.r.o.
Kateřina Dědková, 724 444 539, katerina.dedkova@visproduction.cz
Zveřejněno: 11. 11. 2010
Přečteno:
2792 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář