KLADIVO NA PÝCHU

25.10., 2000 ZLÍN, Masters Of Rock Café

Special Guest: The Man - Eating Tree (Fin)

Černé vrány již zmizely daleko za obzor... Nyní je čas nechat se okouzlit gravitací dopadajících světelných paprsků v podání TAROT Marca Hietaly (NIGHTWISH)! Ve Finsku je jasné sluneční světlo poměrně vzácné a tak není divu, že seveřané tento svit vkládají do svých nahrávek jako symbolickou protiváhu. Právě takto je obohacena i nová deska „The Gravity Of Light“, která je „venku“ teprve několik málo jarních dní! Jde již o 8. zásek v dosavadní tvorbě melodicky vytříbených Finů.

Skladby na této desce většinou neuhání v rychlejších tempech jako by se dalo očekávat například u kolegů z NIGHTWISH, kde Marco také působí. TAROT častěji rozvážně kráčí těžkými kroky metalového proroka. Do svižného běhu se však pustit rozhodně umí. Potvrzují to rychlejší songy napříč celou diskografií již od první desky „Spell Of Iron“ z roku 1986 (rok po založení kapely).

Mezi poznávací znamení „vykladačů tarotu“ patří charakteristické skladatelské postupy a aranže, typicky těžká basa a především nezaměnitelná barva Marcova hlasu. TAROT si zkrátka nespletete... Desetiskladbová novinka je momentálně ještě horká z lisovny a buďte si jisti, že do října rozhodně nevychladne! Marco Hietala jako pilot, který váš let nasměruje cestou snů. Nechte si vyložit karty od tohoto metalového proroka a jeho bandu! S TAROT si jistě „vytáhnete“ tu šťastnou! „Gravity Of Light Tour 2010“ zasáhne i ČR! TAROT Marca Hietaly poprvé míří do zlínského Masters of Rock Café!

Již nyní se můžete těšit na datum 25. 10. 2010, což je rovněž úplně nejlepší doba pro zjevení zvané THE MAN - EATING TREE, speciálního hosta koncertů TAROT! Hned debutový singl této kapely "Out Of The Wind" obsadil 3. místo ve finské hitparádě. Debutové album "Vine" je netrpělivě očekáváno v září! Konec října, nejlepší čas! Stromy zlátnou a rudnou, dny se krátí a vy se cítíte, jako byste stáli u příjemně rozžhaveného krbu, zatímco venku se pomalu stahují první stíny zimy - nejlepší čas, aby se objevili THE MAN - EATING TREE a jejich krásně atmosférický metal.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketportal (i na Slovensku), Ticketpro a Ticket-Art, na baru v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově, u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432 580, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com a na stránkách www.mastersofrock.cz na dobírku a ve všech obvyklých předprodejích.

 

Zveřejněno: 30. 09. 2010
Přečteno:
2791 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář