Nejbližší koncerty
  • 27. 09. 2023Hrají: Našrot, Ylo Africký Slon, Smíšený Pocity. Vstup: 2...
  • 28. 09. 2023 28. Podrobnosti Událost pořádá Anime Torment a Diva...
  • 29. 09. 2023Tento pátek dorazí do sluje pekelná trojice ze Švýcarska!...
  • 30. 09. 2023Žižkův vraždící palcát fest, vol. 52, 25 let akce
  • 30. 09. 2023 - - - - - - Profanity - Technical Death Metal - https:...
  • 30. 09. 202325 LET METALSHOP x CRŸT – SPECIÁLNÍ KONCERT V JABLUNKOVĚ!...
  • 04. 10. 2023CHALK HANDS (UK) & Červen > 4.10. < @ Anděl Music bar, Pl...
  • 06. 10. 20236.října 2023 se v Jablunkovském Rokáči sejdou čtyři velmi...
LLYR

24. 9. 2023, Praha - Futurum

Strojovna COMBICHRIST z vás vymlátí duši

FB event: https://fb.me/e/4xJroHtSU
e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/583

COMBICHRIST patří mezi nejpopulárnější industriální kapely, co využívají tvrdé kytary. Norsko-americký pilíř žánru na vás s německými MEGAHERZ v září vlítne ve Futuru.
Když se po více než deseti letech COMBICHRIST začali zapojením kytar odvracet od dusavého aggrotech soundu k tomu metalovému, spousta fans to nepřekousla. Bylo za tím předskakování Rammstein v Evropě i Americe, bylo na vině LaPleguovo skládání hudby pro gamesu Devil May Cry (viz šestá deska „No Redemption“)? Anebo se znenadání namísto vypouštění vnitřních démonů chtěl zalíbit všem? A koho to vlastně zajímá.
LaPlegua ve svém tvrdém a agresivním tanečním zvuku, kde spojuje elektronickou hudbu, industrial, techno a metal, furt udržeje agresi a zlobu, aby vám jeho muzika namlátila a pocuchavala nervy. A taky vás řádně rozhýbala. A toho se LaPlegua s COMBICHRIST stále drží, takže i jeho nový materiál - EP „Heads Off“ - vám při správné hlasitosti způsobí pořádný otřes a pražské Futurum zažije test dunivým zvukem.

A ten vytvoří i němečtí MEGAHERZ, kteří jako spoluzakladatelé Neue Deutsche Härte, tedy industriálně laděného alternative metalu s německými texty, jaké znáte třeba od Rammstein nebo Oomph!, jsou z jeho nejznámnějších reprezentantů.
MEGAHERZ za svých 30 let nahráli 11 alb, z nichž to poslední je „In Teufels Namen“, kde opět naleznete výrazný groove a houpavé riffy s klávesovými podkresy a elektronickými vlivy, které často doplňují epochální refrény a texty, v nichž se neúprosně nastavuje zrcadlo společnosti, ale odvažuje se čelit i vlastním pocitům. „In Teufels Namen“ i po 30 letech existence představuje zaťatou pěst, která dává jasně najevo, že MEGAHERZ jsou stále plni odhodlání a při síle.

Nejlevnější vstupenky na Obscure.cz, předprodej ale běží i v sítích GoOut a Ticketmaster.


Zveřejněno: 02. 08. 2021
Přečteno:
46 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář