KLADIVO NA PÝCHU

17. 4. 2019, Praha - Klub 007 Strahov

WRONG /usa/
Masivní noise rockové tsunami se valí do prahy! Parta poskládaná okolo bývalých i současných členů kultovních heavy sludge válců Kylesa a Torche se dala dohromady v roce 2014 a hned prvním EP Stop Giving jasně ukázala, jak se na lopatu sedá. Stačí pár taktů a prásk, už to s tebou šije jako všichni čerti. Okamžitá asociace na lámaný beaty HELMET, proplétající se do syrovýho drtikolu UNSANE, absolutní tlak a rytmická olympiáda - knížepán ultimátního riffu Page Hamilton se v
koutku tiše usmívá, ničím neředěná oslava hudby. Wrong doteď vydali krom zmíněnýho EP ještě dvě velký desky, z nichž ta poslední Feel Great zatím nevychladla z fabriky. Běžně se s Kreas v tomhle žánru moc neangažujem, ale dejte na nás, tohle bude na sedmičce totální pecka a my se těšíme jako malý smradi. Vidíme se v pitu!
https://wrongriff.bandcamp.com/

COILGUNS /Ch/
Temnej vynervovanej noisy hardcore, kterej dá vzpomenout na Zamračenýho maniaka Stevea Austina a jeho smečku vlků Today Is The Day a v neposlední řadě na nestory žánru Neurosis. Tohle bude sypání soli do otevřený rány.
https://coilguns.bandcamp.com/

Or - Tříčlenná stálice českého noise rocku. Loni si odbyli desátý rok na scéně. Za tu dobu se objevili na pár kompilačkách, vydali split s kapelou UNNA a velká deska "JARO" jim vyšla v roce 2017. Pokud je tu někdo, kdo kapelu nezná, může se těšit na intenzivní, naléhavý a hlučný set, po kterém mu bude pískat v uších ještě po cestě z kopce.
https://ornoise.bandcamp.com/

 

 

 


Zveřejněno: 05. 10. 2018
Přečteno:
2771 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář