KLADIVO NA PÝCHU

6.12.2013, Praha - Exit-us

My vás prostě nenecháme vydechnout! V pátek 6. prosince se v klubu Exit-us představí čtveřice pořádně našláplých metalových a metalcoreových kapel s moderním a nekompromisním soundem. U toho musíš být!19:00 - Vstup

19:30 - Forget Your Enemies

20:30 - Repulsed

21:30 - Belligerence

22:45 - F.O.B.


Vstupné: 100 KčKapela FORGET YOUR ENEMIES je typickým pražským zástupcem nové vlny mladých, moderních a neobyčejně talentovaných kapel. Jejich líbivý metalcore obohacený o vlivy spousty dalších moderních i zaběhlých žánrů vykazuje přes nízký věk členů kapely neobvyklou kvalitu a máte se tak rozhodně na co těšit.


http://bandzone.cz/forgetyourenemies

https://www.facebook.com/fyebandREPULSED je další mladá kapela, která brázdí klubová pódia od roku 2010. Začátkem tohoto roku vydali své nové EP s názvem Patterns. Nyní mají Repulsed ještě více energie, než dříve, a rozhodně se nebudou ostýchat vám to v Exit-u ukázat.


http://bandzone.cz/repulse

https://www.facebook.com/RepulsedBandKdyž se pražského fanouška zeptáte na nejlepší místní death metalovou kapelu, je dost pravděpodobné, že řekne BELLIGERENCE. Za jedenáct let své existence už tato v soukromí velice příjemná a skromná parta se sympatickou zpěvačkou Markétou, která svým brutálním vokálem strčí do kapsy většinu ostřílených deathařů, odehrála desítky, ne-li stovky vynikajících koncertů a festivalů. Po skoro roční pauze se opět vrací na pódia.


http://bandzone.cz/belligerence

http://www.belligerence.cz/

https://www.facebook.com/pages/Belligerence/154202418246Posledním a zároveň největším jménem na line-upu této akce jsou F.O.B. Táborsko-pražská kapela funguje už téměř 20 let a většinu z tohoto času patří k absolutní špičce českého extrémního metalu. Jejich hudební tvorba jde s dobou a tak se původní thrash/deathový projekt postupně mění v současný death/metalcore. Ohromnou sílu, která při každém vystoupení z této kapely sálá, musíte pocítit na vlastní kůži!


http://bandzone.cz/fob

http://www.fob.cz/

https://www.facebook.com/fobmetal¨Akci pořádá klub EXIT-US a umělecké sdružení Infernalismus.


http://www.exit-us.com

http://www.infernalismus.com


Zveřejněno: 11. 11. 2013
Přečteno:
2791 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář