DARK GAMBALLE

11.-12.-13.-14. Červenec 2012 , TRUTNOV€“ Na Bojišti

Celkem 69 kapel z celého světa!!!

5 STABBED 4 CORPSES (Germany) + 6 MAS (Czech) + ANDRALLS (Brazil) + ASPHYX (Holland) + BAD DREAMS ALWAYS (Sweden) + BAIXO CALAO (Brazil) + BENIGHTED (France) + BLOCKHEADS (France) + BLOOD (Germany) + BLOOD I BLEED (Holland) + BOWEL FUCK (Czech) + BUFFALO GRILLZ (Italy) + CARNAL DIAFRAGMA (Czech) + CEPHALIC CARNAGE (Usa) + COCKLUSH (Bulgaria) + COKE BUST (Usa) + CREATIVE WASTE (Saudi Arabia) + ČAD (Slovakia) + DEAD (Germany) + DEMISOR (Singapore) + DEMONICAL (Sweden) + DISCHARGE (Uk) + ENTE (Ecuador) + EVISORAX (Uk) + EXHUMED (Usa) + EXORCIZPHOBIA (Czech) + EXTINCTION OF MANKIND (Uk) + FUBAR (Holland) + GROG (Portugal) + GUTALAX (Czech) + HARD CHARGER (Canada) + HUMAN SCUM (Tunisia) + INTERNAL SUFFERING (Columbia) + INTO SICKNESS (Mexico) + JIG-AI (Czech) + KEITZER (Germany) + KRISIUN (Brazil) + LENG TCH´E (Belgium) + LOOKING FOR AN ANSWER (Spain) + M:40 (Sweden) + MALIGNANCY (Usa) + MARCH OF THE HORDES (Czech) + MASSIVE CHARGE (France) + NASUM (Sweden) + NECROMORPH (Germany) + ORIGIN (Usa) + PLAGUE RAGES (Brazil) + POISON IDEA (Usa) + REPUKED (Sweden) + ROTTENNESS (Mexico) + S.C.A.T. (Russia) + SAKATAT (Turkey) + SANITYS DAWN (Germany) + SOCIAL SHIT (Argentina) + SPASM (Czech) + SPLATTERED MERMAIDS (Sweden) + SPLITTER (Sweden) + STOLEN LIVES (Czech) + SUBLIME CADAVERIC DECOMPOSITION (France) + SUFFOCATION (Usa) + TOOLS OF THE TRADE (Malaysia) + VOMITORY (Sweden) + VON BOOM (Sweden) + VULVECTOMY (Italy) + WEEKEND NACHOS (Usa) + WOJCZECH (Germany) + WOLFBRIGADE (Sweden) + WORMROT (Singapore) + YACÖPSAE (Germany) + HELL show (Czech)

Čtrnáctá kapitola OBSCENE EXTREME s letopočtem 2012, se otevře už ve středu 11. července v pravé poledne. Po loňském úspěchu Freak Festu přidáváme i letos jeden den extra navíc v režii šílenců z pražského Piercing&Tattoo salonu HELL.cz. Pro ty nejhravější z Vás je opět připravena řada obscénních soutěží v těch nejextrémnějších disciplínách. Věříme, že i letošní OLYMFREAKYÁDA bude masakrozní předzvěstí následujících dnů.

Hudební část OBSCENE EXTREME 2012 vypukne ve čtvrtek 12. července dvě hodiny po poledni, kdy palebnou pozici (Sixty-nine position) na trutnovském Bojišti zaujme první z 69 obscénněextrémních baterií. Mimo jiné přivítáme i znovuobrodivší se EXHUMED na jejich jediné letní zastávce na starém kontinentě, švédskou grind legendu NASUM, která na OEF prostě patří, britské punkové veterány DISCHARGE alias praotce tohohle festivalu, deathmetalovou klasiku ASPHYX v plné síle, brutalisty KRISIUN z daleké Brazílie, švédskou d-beat legendu WOLFBRIGADE, brutal deathmetalové SUFFOCATION z New Yorku, krále amerického technického
deathu ORIGIN, HC extrémisty POISON IDEA z oregonského Portlandu, švédská deathmetalová monstra VOMITORY, singapurské zběsilé grindery WORMROT nebo navrátivší se švédskou mlátičku SPLITTER.

To je jen malá uchutnávka z freak musick menu letošního festu, kde si opět přijde na své opravdu každý příznivec některé z odnoží těch nejextrémnějších hudebních stylů.

OBSCENE EXTREME je festival milovníků extrémní hudby a skvělých setkávání přátel. Mezinárodní megapárty za účasti fans i kapel z celého světa letos od Kanady po Koreu, nebo chcete-li od Singapuru přes Saudskou Arábii až po Ekvádor. Věříme, že i letos naplníme motto festivalu: ŠÍLENÝ PŘÁTELSK݀“ EXTRÉMNÍ!!!

Na festival s sebou neberte lahve ani jiné sklo, ostré předměty, jakékoliv zbraně, psy, ale naopak s sebou vezměte děti, vlastníte-li
nějaké. Jako každý rok bude připraven Kinder-Grinder koutek s vlastním bohatým programem, kde bude o Vaše ratolesti dobře postaráno. Je třeba vychovávat novou generaci grinderů a maniaci do 12 let mají vstup zdarma!

Nejšílenější a nejpřátelštější fesťák pod sluncem otevírá svou okovanou náruč všem, kteří se chtějí obscénně a extrémně bavit od 11. do 14. července a pro ty nejotrlejší bude samozřejmě 15. 7. připravena i tradiční After Party, tentokrát ale přímo v dějišti OEF v Trutnově.

Každoroční samozřejmostí je festivalové CD + brožura OEF 2012 zdarma ke každé vstupence, jako náš velký dík za Vaši podporu!

Sejdeme se na Bojišti v plné polní.
OEF Crew

JE DOBRÉ VĚDĚT:
: 69 KAPEL, 3 DNY, JEDNO PÓDIUM!!
: ŽÁDNÉ BARIÉRY mezi fanoušky a kapelami!!
: UNIKÁTNÍ ATMOSFÉRA - každý rok nás navštíví i Spiderman, Batman a spousta dalších super hrdinů a maniaků doslova z celého světa!!
: STAGEDIVING - málokde uvidíte tak masivní stagediving a návrat ke kořenům extrémní muziky jako na OEF!!
: TRUTNOV - nádherné městečko na úpatí hor, vše v dosahu vašich nohou!!
: KEMP A PARKOVIŠTĚ pár metrů od pódia, žádné celodenní pochody sem a tam!!
: Masivní GRINDMARKET s kompletní nabídkou hudebního i nehudebního matroše!!
: KINDER GRINDER dětský koutek, kde se během festivalu rádi postaráme o vaše ratolesti!!
: NON-STOP restaurace a bary (točit budeme 5 druhů piva - Gambrinus, Pilsner Urquell, Kozel, Kozel Black a Birell), Vegan restaurace a mnohem více!!
ENJOY MANIACS & KEEP EXTREME!!

www.obsceneextreme.cz

Zveřejněno: 25. 06. 2012
Přečteno:
2793 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář