TRNY & ŽILETKY "Podměstí"

6.4.2012, České Budějovice - Mighty bar Velbloud

The Shining

 

Kapela založená v roce 2001 v Holandsku v Amsterdamu. I když si The Shining prošli za svou hudební éru malými personálními změnami, stále se drží svého stylu. Hrají energií nadupaný thrashcore s vlivy kapel jako např.: The Accused, D.R.I., Bones Brigade nebo Verbal Abus, ale třeba i Slayer a Nuclear Assault. Na svém kontě mají samostatný sedmipalec (2004), split LP (2008) nazvané Thrash Attack, na kterém zvěčnili svojí muziku na vinylu se svými holandskými kámoši Waking the Dead (ex-S.A.F.), se kterými také jeli před třemi roky evropský tour. Tenkrát na zastávce v Písku neoficiálně pokřtili svou třetí věc, 7“ split singl s tuzemskými Lahar. Takže pokud se za tu dobu kdy sem je viděl naposledy nic nezměnilo, můžeme očekávat rychlá tempa, krátký songy, kytary zařezávající se do mozku, kšilty nahoru a... jak říká klasik (Katon W. De Pena): „trešer se kotle nebojí“

 

http://www.myspace.com/theshiningtrash

 


 

Lahar

 

Písecký, dnes už asi více thrash metal než hardcore nebo fastcore komando s nezničitelným Banánem za mikrofonem, zahrají songy z nové plánované jednostranné desky (termín na spadnutí) a samozřejmě je proloží staršíma flákami z LP „Umění strachu“ a zazní i něco ze starší tvorby.

 

http://www.myspace.com/laharfastcore


 

Barrel

 

Je poměrně mladá úderka z Plzně, na scéně jí můžete sledovat od roku 2008. V témže roce vydávají první věc, split s Demoliton workers a Hagugag. Jako další zářez do pažby vychází v roce 2009 jejich samostatný demo s názvem „Go skate, Go destroy!", které je možné stále stáhnout na netu za free. A v témže roce vychází jejich věci na kompilaci s názvem „Na západní frontě křik“, kde se představují po boku kapel Demöralyzér, Demolition workers, The Cardiacs, Nevyhrožuj, Hagugag, K-lxm/Bee aching to see, Azid, 57. Na živo je to rychlej punk hardcore nářez, kterej má hlavu i patu a je hnanej kupředu energií mladších ročníků. Kšilty nahoru, bandanu utáhnout a jde se na věc… aneb jak pěli Circle Jerks: "Žij rychle, zemři mladý".

 

http://bandzone.cz/barrel


Zveřejněno: 14. 03. 2012
Přečteno:
2795 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář