TELEPATIE

Neděle 1.4.2012, Praha - Modrá Vopice

Kanadští FUCK THE FACTS vyráží po 2 letech opět na evropské turné a pro nás byla jasná povinnost, zabukovat jeden termín i pro matičku Prahu. Tím spíše, když šťastná náhoda připletla do cesty i italské hřebce PSYCHOFAGIST.

FUCK THE FACTS  vyráží na tour, takzvaně na podporu nové desky "Die Miserable", ale třeba se jim jen chce chvilku se poflákat po staré dobré Evropě. Album, které opět vychrlilo americké vydavatelství Relapse, jede 
v grindových šlépějích, na které jsme od kapely zvyklí a Melanin hlas opět rezonuje v uších, ještě dlouho poté, co sousedi odpojí elektřinu. Do Prahy se kapela vrátí už potřetí, a co koncert, to masakr !

Evropou se v těchto dnech bude potulovat i italská sebranka PSYCHOFAGIST a nejen na pražskou štaci doplní své kanadské kolegy. Šílená fůze jazz grindu potěší hlavně milovníky divokých hudebních experimentů. Venku má kapela momentálně splitko s polskou tajemnou kapelou ANTIGAMA (tajemnou, protože se až na vyjímky vyhýbá pódiím) a Prahu stejně jako severoameričtí kolegové navštíví již potřetí.

Podium na úvod prověří metalcorová DIPHTERIA, jejichž line up by měl v nejbližší době projít několika změnami a raketově stoupající uragán PERFECITIZEN jenž povstal z popela Alienation Mental.


Neděle 1.dubna, od 19:00.
To není vtip, ale tip !

vstup: 190,-

www.neonarcis.com
www.myspace.com/fuckthefacts
www.myspace.com/psychofagist
www.bandzone.cz/diphteriametal
www. bandzone.cz/perfecitizen


Zveřejněno: 09. 03. 2012
Přečteno:
2786 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář