DARK GAMBALLE

8. – 10. 6. 2012 PLZEŇ, Amfiteátr Lochotín

3. ročník mezinárodního metalového festivalu v ČR!

V České republice vznikla nová metalová tradice - METALFEST Open Air! První dva ročníky sklidily u vás, fanoušků ohromný úspěch, a tak festival může směle vstoupit do svého 3. ročníku!

METALFEST Open Air 2012 se uskuteční ve 3 červnových dnech 8. - 10. 6. 2012 opět v krásném prostředí přírodního amfiteátru Lochotín v PLZNI!

Čekají vás opět 3 super dny nabité tvrdou muzikou!

Dosud potvrzené kapely:

MEGADETH, W.A.S.P., BLIND GUARDIAN, KREATOR, BEHEMOTH, IN EXTREMO, HYPOCRISY, DEATH ANGEL, LEGION OF THE DAMNED, ALESTORM, POWERWOLF, VADER, ENSIFERUM, HATE, GRAND MAGUS, FLESHGOD APOCALYPSE...a postupně budou přibývat další.

POZOR! Předprodej vstupenek byl zahájen!

Areál:

Plzeňský přírodní amfiteátr Lochotín se stal legendárním díky folkovému festivalu Porta, který se na tomto místě v minulosti konal. Areál je obklopen krásným parkem a rozsáhlými loukami. Z jedné části sousedí s plzeňskou ZOO. Jde o velmi pěknou přírodní lokalitu, přitom jen 1km vzdušnou čarou od historického centra města PLZNĚ!

Vstupenky:

Celofestivalové permanentky za super zaváděcí ceny, platné do konce ledna, nebo do vyprodání této emise vstupenek. jsou k dostání ZATÍM jen u pořádající agentury Pragokoncert, na webu www.mastersofrock.cz, na tel: 577 432 580, či 224 235 267, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, na dobírku a dále ve ZLÍNĚ na baru v Masters of Rock Café, v PRAZE v sídle Pragokoncertu, U Bulhara 3, Praha 1.

Další informace:

-         Možnost stanování na loukách před amfiteátrem ZDARMA!

-         Slevy na ubytování pro návštěvníky festivalu ve vybraných hotelech v Plzni!

-         Slevy na vstupném na prohlídku „Pivovarského Muzea v Plzni“ a na exkurze do pivovaru Plzeňský Prazdroj!

-         Festivalová stránka: www.metalfest.eu, zde se budou brzy postupně objevovat další informace a novinky k festivalu.


Zveřejněno: 01. 03. 2012
Přečteno:
2800 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář