KLADIVO NA PÝCHU

29. 4. 2012 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

DELAIN již dnes nejsou neznámou kapelou! Jedinečný gothic-rockový projekt Martijna Westerholta (ex-klávesista Within Temptation) a mladé, půvabné zpěvačky Charlotte Wessels si již vydobyl své pevné místo na metalovém poli. Jejich hudba je povedenou kombinací dominantních kláves, bombastických sborů, těžkých kytar a silných bicích s krásou, melancholií a až euforickou atmosférou vytvořenou kolem frontmanky a jejího jasného, čistého vokálu.

Kapela nyní připravuje vydání nové desky s názvem "We Are The Others" a vyrazí na Evropské turné, v rámci něhož zavítá také na jeden koncert do ZLÍNA, Masters Of Rock Café! Bude to těsně po vydání nového alba, tedy 29. 4. 2012!

Speciálním hostem turné je kapela americká heavy/power metalová kapela TRILLIUM. Je to kapela známé metalové divy Amandy Somerville (Avantasia, Kamelot, Epica...atd.), která slaví se svým nedávno vydaným, debutovým metalovým sólo albem "Alloy" ohromný úspěch. Druhým speciálním hostem je americká heavy-metalová kapela HALCYON WAY, která má na kontě rovněž nové album "IndoctriNation" a přijede představit svou pověstnou výbušnou live show, kde se mísí síla Nevermore, Testament či Disturbed s chytlavými melodiemi, to vše v hábitu skutečného showmanského umění!

POZOR! Předprodej vstupenek byl zahájen!

Objednávat je můžete na www.mastersofrock.cz, sekce "Vstupenky", na tel: 577 432 580 a e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com na dobírku a jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art.

Zveřejněno: 26. 02. 2012
Přečteno:
2789 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář