KLADIVO NA PÝCHU

2.4.2011, Brno, Melodka

Sobota 2. dubna se ponese ve znamení vyhlášení nominací 10. ročníku cen tvrděrockových publicistů Břitva 2010, čehož nedílnou součástí bude rovněž vyhlášení 4. až 10. místa dlouhodobě vyhlašované speciální ankety Osobnost scény. Stane se tak formou deathgrindově zaměřeného koncertu, který se uskuteční v brněnském klubu Melodka. 

Jednou z jeho hvězd bude vyškovská grindující formace PIGSTY, která své běsnění dotáhla k zatím nejvyspělejšímu albu i doprovodnému časosběrnému videodokumentu. Dále se představí velezkušení uherskohradišťští veteráni MELANCHOLY PESSIMISM, kteří loni prožili úspěšný albový návrat po několika letech, stejně jako neméně protřelí ostravští DISFIGURED CORPSE, jejichž rok starou desku možno označit za dosavadní vrchol.

Převládající grindcorové zaměření akce potvrdí rovněž dvojice velmi spřízněných brněnských kapel, konkrétně humorem sršící SPINELESS FUCKERS a jejich kolegové MINCING FURY AND GUTTURAL CLAMOUR OF QUEER DECAY, kteří speciálním koncertem za účasti většiny bývalých členů oslaví desetiletí své existence.

http://cenybritva.cz  


Zveřejněno: 30. 03. 2011
Přečteno:
2780 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář