KLADIVO NA PÝCHU

8.12.2010, Praha, Exit Chmelnice

Pražský klub Exit Chmelnice bude 8. prosince plný Rock & Rolllu a Punk Rocku. Pozvání přijala legendární americká kapela Al & The Black Cats, která si za svého hosta vybrala českou čtyřčlennou formaci zakázanÝovoce, jež se nachází v polovině turné na podporu své poslední desky s názvem „Dost už bylo gest“. K účasti také láká další česká kapela Apple Juice.

Již 8. prosince, už potřetí v Praze v rámci svého tour zazní zakázanÝovoce a pořádně se do toho obuje, protože hrát s kapelou, která se do dvorany slávy zapisuje jako „band“ co vrací rock'n'roll zpět, je rozhodně poctou. Kapela Al & The Black Cats, hrající mix mezi rockabilly a punk rockem jede v současné době turné, kterým chce podpořit své čerstvé album s názvem „Through Thik N’ Thin”. ZakázanÝovoce představí svým fanouškům koktejl hitovek nejen ze svého aktuálního alba, ale také z alb předchozích. Kapely rozproudí své fanoušky v music hall EXIT Chmelnice spolu s další českou skupinou Apple Juice, která nedávno oslavila 9 let své existence.

,,Když jsem poprvé slyšel o nabídce zahrát si s touhle legendární skvělou  kapelou, okamžitě jsem chtěl jít do toho, i přes to, že jsme v Praze nedávno jednu ze svých štací odehráli, byl jsem nadšen. Pět let jsme oslavili vydáním nového CD „Dost už bylo gest“, které oslovuje naše příznivce 12. skladbami a věříme, že se líbí. Dost už bylo gest i slov, teď jsou na řadě činy, takže hurá do Exitu na Chmelnici,“ doplňuje a láká fanoušky zpěvák a kytarista Honza „Pišto“ Kinšt.

Vstupenky na tento koncert, který začíná v 19:30, můžete pořídit v sítích Ticketstream nebo v klubu EXIT MUSIC HALL CHMELNICE a to telefonicky u produkce.

Na koncertě bude možnost zakoupení nového merchandise kapel Al & The Black Cats a zakázanÝovoce k albům „Through Thik N’ Thin“ a „Dost už bylo gest“.

Více info na:   
http://www.alandtheblackcats.com
www.zakazanyovoce.cz
www.applejuice.cz

Pro více informací kontaktujte:
BOOKING AL & THE BLACK CATS
Jiří Fojtík
Tel.: 731 462 066
E-mail: jfmedia@seznam.cz

MANAGEMENT A BOOKING ZAKÁZANÝ OVOCE
Richard "Harri" Harušťák
Tel.: +420 602 298 744
E-mail: harustak@alfedus.com
http://www.alfedus.cz

 

Zveřejněno: 26. 11. 2010
Přečteno:
2791 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář