Asmodeus

15.2.2009 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

Ano, je to tak! Burácející hrom se opět ozývá hlasitěji, protože bouře thrash metalu se blíží! Slavná německá banda KREATOR vydává 19. ledna 2009 svou novou studiovou desku s názvem „Hordes Of Chaos“ a vyráží na dvouměsíční Evropské turné, čítající 45 koncertů ve 26 zemích.

Exrémní hudba s kusem nesmiřitelnosti, doplněná politicky orientovanými texty se zřetelnou tendencí vztyčit hrdinně prostředníček na důkaz nesouhlasu se současnou situací! Vítejte ve světě chaosu, to je nová deska thrash šílenců KREATOR „Hordes Of Chaos“. Mille Petrozza se svou bandou se vždy snaží zdokonalovat, dívat se dál a prezentovat nové nápady a postupy avšak vše tak dokonale, že i přes to všechno přináší svým fanouškům vždy čirou autenticitu a nezaměnitelnou osobnost KREATOR. Čtveřice Petrozza, bucman Jürgen „Ventor“ Reil, basák Christian Geisler a kytarista Sami Yli-Sirniö vyprodukovali 10 ocelově tvrdých skladeb s trvalým odkazem: KREATOR jsou praví experti na ryzí, nefalšovaný thrash metal!

„Hordes Of Chaos“ to jsou typičtí KREATOR se svou nehynoucí energií a stylem hraní. Každý song zní věrohodně a naprosto přesvědčivě, jako když kapela drsně vtrhne přímo na pódium a vystřílí do vás svůj nově nabitý zásobník ostrých songů. „Hrajeme stejně, jak jsme hráli před lety“. Petrozza striktně odmítá umělé úpravy zvuku přes zvuk-deformující studiové PC triky. „Dneska už může znít dobře kdejaká kapela, i ta nejhorší, díky počítačovému masteringu zvuku. My to tak nechceme. Chceme znít přirozeně a nahrát album stejně, jak jsme nahrávali dříve“.

Spolu s KREATOR se na tour vydává metalcoreová kapela CALIBAN (Ger), folk-metaloví keltové ELUVEITIE ze Švýcarska a mladí němečtí metalisté EMERGENCY GATE.

Co dodat? Připoutejte se včas, než se „Horda Chaosu“ převalí přes ZLÍN a jeho Masters Of Rock Café! Pozor, bude to 15.2.2009 a vstupenky, za speciální zaváděcí „vánoční“ cenu, platnou do 15.12., jsou v prodeji!

K dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 420, 777 701 591, e-mailu: dupalova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketstream a Ticketportal a ve všech obvyklých předprodejích.


Zveřejněno: 13. 01. 2009
Přečteno:
2776 x
Autor: Redakce | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář