Nejbližší koncerty
  • 25. 06. 2024Black metalová mašina HULDER z USA vyráží na své "VERSES ...
  • 27. 06. 2024CELESTE (FR) + SLAŤ
  • 29. 06. 2024ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL 2024: STILLBIRTH (DE) FLESH...
  • 29. 06. 2024ATOMSKI RAT - banda ze Srbska hoblující už 15 let netradi...
  • 03. 07. 2024Busking Párty 2024 #2 Druhá Busking párty bude převážn...
  • 06. 07. 2024Hard Skin (uk)
  • 06. 07. 2024ROCK CAFÉ SOUTHOCK & FAJTFEST PROUDLY PRESENTS: SWORN EN...
  • 10. 07. 2024Jihoafrická grindcore smečka GROINCHURN se po letech vrac...
TELEPATIE VI

Eternal Hate Fest je název pro jednodenní festival v západních Čechách. Letos proběhne již 4. ročník, poprvé ale na novém místě.

Nebývá zvykem pořádat metalové sešlosti na starých hradech, pořadatelům se ale podařilo dohodnout s úředníky ve Kdyni a tak zřícenina Rýzmberk ožije uprostřed června metalovým řevem. Kouzelný amfiteátřík poblíž hradu přivítá 14 kapel, z toho tři německé. Festival je zajímavý také tím, že nespoléhá na jednoho headlinera, ale nabízí řadu vyrovnaných kapel napříč metalovými styly.

 Největší zvědavost samozřejmě poutají kapely ze zahraničí, kromě v Čechách poměrně dobře etablovaných SEASONS IN BLACK se představí ještě EXOTOXIN a AGE OF CARNAGE. SEASONS IN BLACK mnozí pomatují z loňského Eternalu či ze Strakonic – ano, je to ta kapela v černých kvádrech a s namalovanými rty na černo hrající black metal s industriálními prvky, šepoty, klávesami. EXOTOXIN je zajímavý projekt – death metal tvořený pouze jedním člověkem. A AGE OF CARNAGE drtí nemilosrdný agresívní brutální death metal. Z českých kapel samozřejmě nemůžou chybět pořádající MARTYRIUM CHRISTI, patřící už léta k předním zástupcům extrémního death metalu v Čechách. Za pozornost ale určitě stojí i další – lesní černá dvojice TROLLECH, temně black deathový AVENGER, FOB stále propagující album Default, či další nářezníci DESPISE. Brněnští SOLFERNUS předvedou svůj blackmetalový masakr, pro vyznavače melodičtějších záležitostí budou hrát PROMISES a GREEDY INVALID. A aby i grindeři byli spokojeni, nějáké ty sypačky jim naservírují ONANIZER a POPPY SEED GRINDER. Něco mezi deathem a grindem – to je kapelka s ujetým názvem PENISYFILIS.

Začíná se v sobotu ve 14:00 a končí v noci ze soboty na neděli.

Vstupenky: cena na místě: 199 Kč (předporej nebude)

E-mail: beherit@martyriumchristi.net

Web: www.martyriumchristi.net


Zveřejněno: 25. 05. 2006
Přečteno:
3591 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář