TELEPATIE III - nové číslo hudebního magazínu z podsvětí

Aloha!!! Vítejte u druhého pokračování PRAY & KEEP QUEIT newsletteru! Hned na začátek musím konstatovat, že rozhodně nejsem spokojen s číslem předcházejícím.

Jednak se mi nepodařilo podchytit distribuci tak, jak bych chtěl a druhak, uznejteje sami, je mezera mezi prvním a druhým numerem značně vyšší, než jsem původně zamýšlel. Avšak doufám, že obsahem aktuálního čísla a jeho zpracováním, vám prodlevu vynahradíme. Dnes už vím, že zavázat se pevným termínem není tak jednoduché, jak se původně zdálo a i když jsem s tímto zápasil už v dobách SCHIZOPHRENIA zine, spadnul jsem do slibování zase. Částečně jsem se to pokusil vyřešit průběžným zvěřejňováním článků na www.marastjakcyp.com a pravě nyní je k dispozici komplet internetová podoba na www.fobiazine.net (najdete zde i minulé číslo!), takže pokud se k tomuto kusu papíru nikde nedostanete, nebo je pro vas pohodlnější navšítvit internet, rozhodně se nezdráhejte to udělat! Jak jste si jistě všimli, podoba aktuálního čísla je dozajista nesrovnatelně profesionálnější a po všech stránkách lepší, takže doufám, že se tato nelevná investice vyplatila! Snad se jeden z celkového nákladu 2000 kusů dostane do ruky právě tobě! Také bych chtěl na tomto místě poděkovat za práci spolehlivé redakci a až na jednu vyjímku jsem si nemohl přát lepší osazenstvo. Na tomto čísle se podíleli lidé: Schizmo, Žanek (ex ABYSS), GHM (ex ABYSS), Bazzy, W a v neposlední řadě skvělý grafik Mathias! Internetovou podobu pak zajišťoval Bizarro (www.marastjakcyp.com) a nyní Márty (www.fobiazine.net). Jak už jsem uváděl minule, budu se snažit, aby byl newsletter distribuován co největším počtem dister a koncertů. Pokud máte neodbytný pocit, že by se zde měla objevit recenze na vaši nahrávku, nebojte se ji poslat na mou adresu!

Myslím, že tohle by mohlo být pro dnešek vše! Uvítám jakékoli námitky, podněty či dotazy. Díky za vaši přízeň! Schizmo / Fred


Zveřejněno: 04. 10. 2005
Přečteno:
3026 x
Autor: Fred | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář