Nejbližší koncerty
  • 12. 12. 2023Jeden z otců – zakladatelů metalového stylu NWOBHM (Nová ...
  • 15. 12. 2023KRAANIUM (NOR) Ze země black metalu, Norska, k nám míří ...
  • 16. 12. 2023Sobotní adventní večer a k němu patří samozřejmě black ...
  • 16. 12. 2023Předvánoční brutal death metalový večer za účasti Stillbi...
  • 22. 12. 2023Pražští drsňáci DEAD DANIELS a jablonecké berušky LADYBIR...
  • 30. 12. 2023Pravděpodobně předposlední akce ve sluji - pro tento rok ...
  • 02. 01. 2024Hardcore punkové kapely z Padovy odpalí nový rok v Barrák...
  • 20. 01. 2024Rotten fest vol. 31 20.1.2024 ,od:18:00h S-klub Olomo...
F.O.B. - Outside The Palace Walls

19.-20. 7. 2024, Volyně - areál koupaliště

Zdravíme všechny fanoušky UG metalu! Doufáme, že se, stejně jako my, všichni těšíte na devátý  ročník ETEF – Enter The Eternal Fire festivalu! Ten se uskuteční 19.-20. 7. 2024 ve Volyni v areálu koupaliště v jižních Čechách. Naváže na předchozí ročníky z let 2015-2020 a 2022-2023.

1. 11. 2023 byl zahájen předprodej vstupenek. První edice vstupenek byla během dvou hodin rozebrána, druhá je nyní v prodeji za 1300 Kč (+ transakční poplatek 21,50 Kč). Držitelé ZTP mají 50% slevu.
Vstupenky jsou k dispozici u Fox Ticket:
https://foxticket.cz/akce/etef-2024

Dosud potvrzené kapely:

HATE
Nikdo nekombinuje death a black metal tak jako HATE. Čest otevření bran pekelných na soupisku našeho extremního metalového festivalu dáváme této polské mašině, zároveň v roli jednoho z headlinerů. S neochvějnou zlomyslností a pocitem atmosféry, který je pro kapelu jedinečný, na „Rugii“ (2021), jejich dvanácté plnohodnotné desce, posouvají hranice svého řemesla ještě dál. Po zvukové stránce jsou inspirování především extrémním metalem devadesátých let, black i death metalem, chtějí si uchovat co nejvíce organický zvuk. HATE jsou ve formě jako nikdy. 

KOLDBRANN
Nekompromisní, se zády ke světu a divokým šklebem! KOLDBRANN stojí v čele norského blackmetalového undergroundu už od vzniku v roce 2001. KOLDBRANN je od počátku notoricky známou živou kapelou, která koncertuje s kapelami jako TAAKE, URGEHAL, MARDUK, ONDSKAPT a proráží na festivalech jako Hellfest, Inferno, Party.San a Wacken. Pod vedením Mannevondových charakteristických přísných vokálů a Kvassových mazaných norských textů dodává KOLDBRANN od prvního dne to pravé „zboží“. S obskurními a jedinečnými riffy, oproštěnými od všech trendů a morových ran. Od syrového a chladného debutu „Nekrotisk Inkvisition“ (2003), až po pestré a osobité „Vertigo“ (2013). Nyní je na dosah nová kapitola! Po delší době bude na jaře 2024 vypuštěno čtvrté album! Očekávejte neúnavnou ukázku temné disharmonie! ETEF se opět otřese v základech.

NOCTURNAL
Nesvatý thrash metal! NOCTURNAL vyvěšují vlajku nenávisti již od roku 2000. Dokonce i jejich logo se objevuje na obalu alba DARKTHRONE „Dark Thrones and Black Flags“ z roku 2008 na kožené bundě nakreslené postavy. I to je důkaz, že se o nich ví nejen doma v Německu. NOCTURNAL vydali čtyři dlouhohrající alba, bezpočet splitek a épéček. Koncertují nejen v Evropě. Jejich black/thrash plný témat satanismu, smrti, zla, násilí a nenávisti uhrane v létě 2024 i volyňské koupaliště!

MASTER
MASTER & Paul Speckmann, toto spojení a tato jména asi vůbec nemusíme představovat. Původně americká, dnes spíše česká kapela MASTER je spolu s DEATH jednou z prvních kapel ve světě označovaných jako death metal. V novém roce 2024 očekávejme od těchto old school death metal veteránů nové album. „Saints Dispelled“ bude k dispozici 19. ledna prostřednictvím Hammerheart Records. V diskografii to bude již 15. deska od počátku jejich existence (1990). Co více říci o MASTER? Ve Volyni na ETEF 2024 to bude neuvěřitelný masakr!

ALTARS ABLAZE
Death/blackmetalový projekt ALTARS ABLAZE se během své krátké kariéry dostal mezi špičku českého extrémního metalu. Je to i logické, jelikož sestavu tvoří zkušení harcovníci z kapel jako HEAVING EARTH, CULT OF FIRE, BRUTALLY DECEASED a dalších. První album nazvané „Life Desecration“ se profiluje nekompromisní tvorbou, která vstřebává ty nejostřejší death- a blackmetalové ingredience. Rouhačského antikřesťanského požehnání se dočkáme v létě i na ETEF prknech.

1000BOMBS
1000BOMBS můžeme brát jako thrash- a nově deathmetalové komando. Právě vydali nové album „Sentenced to War“. Bombardování rozjasňuje punková jízda „Pilsner Thrashquell“. To jsou ale mega koule! Střední thrashové tempo borci trochu deathově podladili. Asura začal chroptit, vokály se hodně povedly. Sestava 1000BOMBS je tvořená špičkovými muzikanty, které vídáme i v dalších kapelách, jako jsou INFERNO, TROLLECH, STÍNY PLAMENŮ nebo WAR FOR WAR. Volyňské koupaliště se na chvíli stane bojištěm. Bomby 1000BOMBS budou létat přímo z ETEF stage.

FLESHLESS
FLESHLESS, skvělá grind/deathmetalová muzika pro všechny extrémní fanoušky! Svou dráhu započali v roce 1993. Jsou neoddělitelně spjati s tuzemskou extrémně metalovou scénou a patří k tomu nejlepšímu a nejbrutálnějšímu, co naše česká scéna nabízí. Za 30 let své existence vydali kromě jiného 9 studiových alb. Do současné chvíle FLESHLESS koncertovali bezmála na tisíci koncertech a festivalech napříč třemi kontinenty. Nechyběla ani turné po Jižní a Severní Americe či Evropě. A ETEF a Volyně nesmí na seznamu chybět!

RAMCHAT
RAMCHAT, slovenská black/paganmetalová banda, právě slaví desetileté výročí (2013). Tato jedinečná kapela nahrála první kultovní alba jako „Bes“, „Karpaty“, „Atrana“, „Nepočaria!“. Na podporu RAMCHAT do celého světa vzniklo skvělé eponymní video „Nepočaria!“. Nořili se do své proslulé pohanské image čím dál hlouběji. Pozvánky na velké festivalové i lokální show se rapidně množily. RAMCHAT následně vydali umělecká díla „Jastrab“, „Lož a žlč“, „Znelo lesom“, „Krútňava“ a „Krveľ“ plné slovanské mytologie, pohanství, antikřesťanství a dědictví. V současné době vychází nová skladba „Vertigo“. RAMCHAT si na ETEFu užije každý, věřte tomu!

REFORE
České thrashové vody jsou poslední dobou velmi silné a mocné. A dotečou i na ETEF. Old school thrashmetalová síla REFORE čerpá inspiraci jak z evropské, tak z americké thrashingové školy. Kapela svým fanouškům nabídla EP i debutové album „Built to Nothing“ a od svého vzniku pilně objíždí undergroundové kluby a sdílí pódium se známými kapelami (D.R.I., NAPALM DEATH, PRO-PAIN) i open air (Obscene Extreme Festival 2023, Masters of Rock 2023, Czech Death Fest 2019). REFORE hrají ryzí agresivní thrash metal ve vražedném duchu s chytlavostí, melodií a intenzitou. Rychlá a tvrdá rytmická sekce představuje pro REFORE pevný základ pro znovuobjevení staré školy thrashingu 21. století.

Další potvrzené kapely budou postupně zveřejňovány na FB a webu akce, sledujte tedy naše informační kanály pro nejčerstvější informace! 

https://www.facebook.com/eteffest/ 
http://etef.cz/

Děkujeme za přízeň!

ETEF Team

ETEF = (old school metal + přívětivé prostředí prvorepublikového koupaliště + rodinná přátelská atmosféra + levné občerstvení + stanování zdarma přímo v areálu + parkování zdarma max. pět minut pěšky) = zábava pro metalové tradicionalisty!


Zveřejněno: 10. 10. 2023
Přečteno:
490 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář