Nejbližší koncerty
  • 23. 05. 2024Fenomenální baskytarista a vynikající zpěvák MARCO MENDOZ...
  • 24. 05. 2024MORTHYMER Mysteriózní persona, které dali život členové ...
  • 25. 05. 2024Warm-up festivalu Pod parou míří i do Ostravy! Vystoupí T...
  • 25. 05. 2024Koncert The Exploited se ze zdravotních důvodů bohužel po...
  • 27. 05. 2024NO FUCKER - d-beat & rawpunk z New York City, známý mj. d...
  • 29. 05. 2024Violent Way (USA) + Remdik (SK)
  • 31. 05. 2024Ráďa & Pepča proudly present: "Jen pro ten dnešní den sto...
  • 03. 06. 2024HIGH ON FIRE (USA) + REPELENT SS
LLYR

9. 12. 2023, Kolín - U Vodvárků

Tak tu zase po roce máme tu naší tradiční vánoční tancovačku v rytmech metalu. Zase 6 kapel, zase kultovní hospoda U Vodvárků v Kolíně!!! Takže si odložte tašky s dárky se satanskými motivy a pojďte si hodit škrpálem na tradičně pestrý metalový koktejl, který jsme vám připravili.

Tento rok jsme dotáhli hodně čerstvé metalové krve a kdo, že konkrétně to bude? Masakrózní death metal s příměsí coru a slamu nám přijedou naservírovat ostřílení borci z ANIMÉ TORMENT. Kluci jsou staří známí, ale od posledního jejich vystoupení u nás jejich kapela neuvěřitelně vyrostla a to také dokazuje velký zájem o jejich vystoupení za hranicemi. Z AT se  stal jeden z vývozních artiklů českého metalu. Nekompromisní nářez!!! Velmi oblíbený energický thrash metal přijedou reprezentovat borci z cajzlu FAÜST. Obecně vlna thrashe se valí metalovou scénou a zrovna tihle hoši jsou to nejlepší, co je u nás k slyšení. Pak tu máme mladou krev, kterou tento rok budou zastupovat bandy NOMURA a SEARCH & DESTROY. Prvně jmenovaní prezentují muziku, která se pohybuje na pomezí djentu a progressive metalcoru, která zvládně I nejpřísnější srovnání v celosvětovém měřítku. Kluci ze SEARCH & DESTROY mají zase nakročeno do vod česky zpívaného deathcoru s velkým hitovým potenciálem. Kdyby někdo namítal, že čeština se k tomuto stylu nehodí, tak věřte, že jejich refrény jsou tak chytlavé, že utkví v hlavě na dlouhou dobu. O něco ostřejší notu, ale s jemnou ženou v popředí, nám zahrají moravští brutal deathmetalisté BESTIAL THERAPY. Nicméně věřte, že to bude spíše terapie vedoucí spíše k sebevraždě než k terapii v pravém slova smyslu. Soupisku jako vždy uzavírá pořádající kapela z Týnce ELYSIUM, kde se už pořádně na bubenické židli usadil nový bicman a kapela se cítí silnější než kdy předtím. Přijďte to konec konců posoudit sami!
Takže v souhrnu pestrý večírek, který už je tradicí a vždy přináší návštěvníkům další metalové obzory!!!! Vypusťte tedy kapra, vyhoďte salát a přijde si dát metalový výplach myšlenek z mozku. 

Kompletní soupiska festivalu: ELYSIUM, ANIMÉ TORMENT, FAÜST, NOMURA, SEARCH AND DESTROY, BESTIAL THERAPY

Veškeré informace o akci a aktuální informace se dozvíte na https://fb.me/e/4MRRVt4Ah


Zveřejněno: 30. 11. 2021
Přečteno:
419 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář