Nejbližší koncerty
  • 02. 12. 2023ERUPTION, speed-power-thrash - Slovinsko Eruption je thr...
  • 03. 12. 2023ADAM BOMB (USA) - Joint Tour 2023 V rámci svého aktuální...
  • 08. 12. 2023Brigada Flores Magon (fr), Fontanelle (de)
  • 08. 12. 2023Gray Contrast (de) & Balkan Party Band & Smorbrod @ Vánoč...
  • 09. 12. 2023Jedna z posledních akcí ve Farářově sluji! Podruhé v rela...
  • 12. 12. 2023Jeden z otců – zakladatelů metalového stylu NWOBHM (Nová ...
  • 15. 12. 2023KRAANIUM (NOR) Ze země black metalu, Norska, k nám míří ...
  • 16. 12. 2023Sobotní adventní večer a k němu patří samozřejmě black ...
LLYR

9. 12. 2023, Kolín - U Vodvárků

Tak tu zase po roce máme tu naší tradiční vánoční tancovačku v rytmech metalu. Zase 6 kapel, zase kultovní hospoda U Vodvárků v Kolíně!!! Takže si odložte tašky s dárky se satanskými motivy a pojďte si hodit škrpálem na tradičně pestrý metalový koktejl, který jsme vám připravili.

Tento rok jsme dotáhli hodně čerstvé metalové krve a kdo, že konkrétně to bude? Masakrózní death metal s příměsí coru a slamu nám přijedou naservírovat ostřílení borci z ANIMÉ TORMENT. Kluci jsou staří známí, ale od posledního jejich vystoupení u nás jejich kapela neuvěřitelně vyrostla a to také dokazuje velký zájem o jejich vystoupení za hranicemi. Z AT se  stal jeden z vývozních artiklů českého metalu. Nekompromisní nářez!!! Velmi oblíbený energický thrash metal přijedou reprezentovat borci z cajzlu FAÜST. Obecně vlna thrashe se valí metalovou scénou a zrovna tihle hoši jsou to nejlepší, co je u nás k slyšení. Pak tu máme mladou krev, kterou tento rok budou zastupovat bandy NOMURA a SEARCH & DESTROY. Prvně jmenovaní prezentují muziku, která se pohybuje na pomezí djentu a progressive metalcoru, která zvládně I nejpřísnější srovnání v celosvětovém měřítku. Kluci ze SEARCH & DESTROY mají zase nakročeno do vod česky zpívaného deathcoru s velkým hitovým potenciálem. Kdyby někdo namítal, že čeština se k tomuto stylu nehodí, tak věřte, že jejich refrény jsou tak chytlavé, že utkví v hlavě na dlouhou dobu. O něco ostřejší notu, ale s jemnou ženou v popředí, nám zahrají moravští brutal deathmetalisté BESTIAL THERAPY. Nicméně věřte, že to bude spíše terapie vedoucí spíše k sebevraždě než k terapii v pravém slova smyslu. Soupisku jako vždy uzavírá pořádající kapela z Týnce ELYSIUM, kde se už pořádně na bubenické židli usadil nový bicman a kapela se cítí silnější než kdy předtím. Přijďte to konec konců posoudit sami!
Takže v souhrnu pestrý večírek, který už je tradicí a vždy přináší návštěvníkům další metalové obzory!!!! Vypusťte tedy kapra, vyhoďte salát a přijde si dát metalový výplach myšlenek z mozku. 

Kompletní soupiska festivalu: ELYSIUM, ANIMÉ TORMENT, FAÜST, NOMURA, SEARCH AND DESTROY, BESTIAL THERAPY

Veškeré informace o akci a aktuální informace se dozvíte na https://fb.me/e/4MRRVt4Ah


Zveřejněno: 21. 10. 2023
Přečteno:
131 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář