Nejbližší koncerty
  • 15. 08. 2020Ústečtí WYRM pokřtí letošní album Purge podpoří je KRAAKE...
  • 22. 08. 2020Rotten Fest Open Air 2020 22.8.2020 venkovní areál Sklu...
  • 25. 08. 2020První pražský koncert deathmetalových Poppy Seed Grinder ...
  • 05. 09. 2020Montana Metal Fest: Depresy, Dehydrated, Orkrist, Morn...
  • 05. 09. 2020Třetí ročník open air festu konajícího se v areálu Kaliko...
  • 05. 09. 2020Sušice - Chatová osada LUH mini D.I.Y. open air festival...
  • 12. 09. 2020Farářova sluj / Orthodox club Vystoupí:AGGRESSIVE TYRANTS...
  • 18. 09. 2020V rámci svého minitour nás poctí svojí návštěvou mocní SI...
KLADIVO NA PÝCHU

Do doslova explozivního lineupu letošního Brutal Assaultu přidáváme hlavní část obsahu už tradiční „the keep - ambient lodge“ aka K.A.L. stage, která doplňuje už tak bohatou nabídku festivalu o další rozměry a pojetí hlasité, temné, frenetické, kousavě znepokojující hudby.

Jako headlineři naší „klubové“ stage se letos představí Justin Broadrick (Godflesh ad.) pod sólovou značkou Final a legenda Východního pobřeží USA a zakladatel labelu Hospital Productions Dominick Fernow aka Prurient. Krom těchto dvou zvučných jmen dorazí i obskurní francouzský dark ambient Sorch’enn i se svou novou drone inkarnací DIAHOD. Kytarovější rozměr industriální hudby budou reprezentovat polští Jude a letošní rok se na K.A.L. opět vrátí jedna polovina Haiku Funeral, tentokrát v rituálně-ambientní rouhavosti Antelogos.

Z blízkého zahraniční se k nám ještě podívá v Německu usazená performerka Maria Jiku, která spojí charismatické lascivní vystoupení s tvrdou hlukovou elektronikou a polští power electronici Sznur. Domácí scénu pak bude zastupovat industriál power electronics úderka Teorema a rockoví psychonauti Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip. Tím ovšem příliv novinek z K.A.L. stage nekončí, jelikož ještě zveřejníme průběh oblíbených hardcore/tekk/breakcore after parties a možná ještě pár překvapení, takže sledujte podsvětí Brutal Assaultu!

Experimentální K.A.L. stage najdete opět naproti Horror kinu. Při vstupu se můžete posilnit u absinth baru, se kterým K.A.L. již funguje ve specifickém symbiotickém vztahu doplňování potřebných energií a blahodárných psychoaktivních frekvencí.

Zvídavým fanouškům zajisté neunikne, že dalších 10 interpretů do lineupu znamená více než avizovaných 130 kapel, kapacita festivalové soupisky je tak naplněna až přes okraj.

https://brutalassault.cz/cs


Publikováno: 01. 07. 2019
Autor: Johan

Fotogalerie