KLADIVO NA PÝCHU

4. 11. 2016, Praha - Nová Chmelnice

Když si ruku podá technická dokonalost s německou precizností, může z toho vylézt něco skvělého, dokonce až vyjímečného o čem je řeč?

O death metalových OBSCURA se ví, ještě aby ne, vždyť jen pár let po svém zrodu (2002) odjeli společné evropské turné s americkými Suffocation, to byl rok 2006 a tentýž rok vychází též jejich debutní album "Retribution" Mladí Němci se vypracovali díky své píli až ke smlouvě s Relapse records, kteří mají na svědomí jejich poslední 3 studiová alba. To poslední, Akróasis vychází letos a podpořit ho má i Evropské turné, které se přežene přes naši kotlinu. 

Ten večer budete mít možnost i shlédnout skvělé američany REVOCATION, kteří za 10 let své existence vydali 6 dlouhohrajících alb, což je výkon obdivuhodný, zvlášť, když ty desky stojí za to! Death metal, čerpající z odkazu thrashové vlny!

Kanadští BEYOND CREATION vydali své druhé album u Season Of Mist, což o něčem vypovídá, Kanada je vlastně takovou zárukou dobrých a zajímavých kapel. Tihle maníci jedou svůj progresivní technický death metal po svém a přináší jim to ovoce, zdali zakázané, necháme na Vás!

Američané RIVERS OF NIHIL jedou na podobné vlně jako kanaďani, existují 7 let, a turné po starém kontinentu si určitě zaslouží!

FB událost: https://www.facebook.com/events/1203000533057940/

nejlepší ceny za předprodej: http://obscure.cz/cs/events/

video: https://www.youtube.com/watch?v=T2yTbYWUc_Y


Zveřejněno: 28. 10. 2016
Přečteno:
2798 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář