DARK GAMBALLE

20.2.2016, Volšovy u Sušice - Penzion Volšovka - sál

Přátelé! Dnes nás dostihla nemilá zpráva z tábora kapely Boron - Kuba se vám všem omlouvá, ale kvůli personálním problémům je nucen odvolat účast na True Metal Crush. Po důkladném zvážení všech pro a proti jsme se rozhodli celou tuto akci zrušit. Věřte, nebylo to pro nás rozhodnutí snadné, přece jen nás celá realizace stála dost sil a hlavně času, ale jsou zkrátka věci mezi nebem a zemí, s kterými nic nenaděláme. O náhradním termínu pro obě kapely, jak tedy pro Boron, tak i pro Dysangelium, se intenzivně jedná, určitě vás nechceme připravit o možnost vidět je v Sušici někdy v budoucnu.

Díky za pochopení,
Mortifilia


True Metal Crush je dlouholetý festival, který nyní - na konci února - představí tři tvrděmetalové kapely v sále Penzionu Volšovka, tedy na jakémsi předměstí Sušice.

Přijďte či přijeďte shlédnout na dlouhou dobu poslední zdejší koncert domácí kapely Mortifilia, která se pravděpodobně objeví až na dalším pokračování festivalu Metal Madness na Santosu na samém konci léta.

Dále povšechně deathmetalovou řež z Pardubic, kapelu Dysangelium nebojící se zatnout do příbuzných žánrů thrashe a blacku.

A nakonec sokolovskou legendu hard core / power metalu Boron, kterou znají pamětnící z festivalu Bouda Open Air v Čermné u Sušice, kde ve druhé polovině 90. let často a úspěšně vystupovala. V souvislosti s Boronem doporučujeme nezapomenout chrániče sluchu, protože zvuk bude opravdu na maximum.

Sdílejte, zvěte, šiřte, ale především všeho se osobně dostavte užít si večer poctivé, tvrděmetalové hudby. Vstup je 100 Kč a začátek stanoven na 20. hodinu večerní.

http://bandzone.cz/mortifilia

Zveřejněno: 12. 01. 2016
Přečteno:
2794 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář