TRNY & ŽILETKY "Podměstí"

20.12.2014, Uherské Hradiště - klub Mír

Po roce se opět představí na prknech uherskohradišťského klubu Mír death-metalová skvadra HYPNOS. A byl to rok vydařený, za jehož největší úspěch lze bezesporu považovat jarní východoevropské turné po boku žánrových gigantů AMON AMARTH ze Švédska, kde se naši regionální zástupci představili publiku v Polsku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku a na Slovensku při průměrné účasti téměř tisíc lidí za večer. Další mimořádnou událostí je vystoupení HYPNOS v živém dvouhodinovém vysílání čtvrtého kanálu slovenského veřejnoprávního rozhlasu, RADIO FM, 24. listopadu, kde se rozhovor pravidelně střídal s bloky skladeb hraných „live“ do éteru. Vzhledem k tomu, že kytarista HYPNOS, IGORR, je v současnosti nadmíru zaměstnán povinnostmi ve své mateřské kapele ROOT, představí se na Míru na postu druhé kytary CANNI, jinak člen SIX DEGREES OF SEPARATION - stejně jako hlavní kytarista VLASA. Vzhledem k tomu, že se bude současně jednat o oslavu 15 let existence skupiny, bude na koncertě v prodeji i speciální výroční tričko, jehož série bude limitována 66 kusy.

Jak už bývá na domácích koncertech HYPNOS dobrou tradicí, i tentokrát si kapela pozvala několik hostů. Celý večer odstartují nadějní MADE BY ZERO z Uherského Hradiště, které vystřídá momentální velká štika tuzemské scény, BRUTALLY DECEASED z Prahy, kteří do puntíku ctí old school death metal švédského střihu. Zahraničí bude tentokrát zastoupeno zástupci ze země, jejichž death metalová scéna je aktuálně jedna z nejlepších a nejsilnějších na světě, z Polska. Death-industrialisté THY DISEASE, navíc stejně jako HYPNOS, o víkendu slaví 15 leté výročí a není bez zajímavosti, že v pátek 19.12. si zahrají HYPNOS v Krakově na oslavě jejich „narozenin“, aby jim to na druhý den více než symbolicky oplatili doma na Míru.

Všichni příznivci zkreslených kytar, drtících rytmů a záhrobních vokálů jsou tedy v sobotu 20.12.2014 srdečně zváni na jeden z posledních letošních večírků věnovaných extrémnímu metalu.

Časový rozpis:
  • 19:30 – 20:00   MADE BY ZERO
  • 20:15 – 20:50   BRUTALLY DECEASED
  • 21:10 – 21:55   THY DISEASE (PL)
  • 22:20 – 23:10   HYPNOS

Zveřejněno: 05. 12. 2014
Přečteno:
2785 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář