TRNY & ŽILETKY "Podměstí"

Prosinec 2014, Hodonín, Blansko, Vyškov

Dlouhohrající debut chystá brněnská speedmetalová smečka Andragona. V tuto chvíli je kapela ve fázi psaní skladeb, z nichž některé již na podzim představí na svých koncertech. Na samotnou nahrávku si ale fanoušci ještě nějakou chvíli počkají, protože muzikanti nechtějí nic uspěchat.

„Oproti demu z roku 2013 chceme více zabřednout do vod speed metalu. Větší důraz budeme také klást na melodii zpěvových linek a razantnější rytmiku kytar,“
zmínil kytarista Martin Velech a dodal: „Aby byla deska dostatečně barevná, vyvážíme ji i několika pomalejšími kousky. V těch se ukáže univerzálnost našeho skladatelského potenciálu.“

Předvojem debutové desky by měl být singl, ke kterému Andragona natočí i videoklip.

Jak již bylo řečeno, některé novinky zazní už na nadcházejících koncertech. „V prosinci budeme pořádat tři akce na jižní Moravě,“ řekl kytarista Jiří Kozelský.

První zastávka se uskuteční 5. prosince v hodonínském klubu Nautilus, o den později se Andragona představí v blanském klubu Rachota a 27. prosince se přesune do klubu B29 ve Vyškově.

„Ochuzeno ale nebude ani Brno, protože se 18. října zúčastníme společně s Remains of Force, Plattaris a Sinnemií brněnského čtyřboje v klubu Favál,“ načrtl Jiří Kozelský nejbližší koncertní aktivitu.

Prosincové koncerty:
  • 5. 12. 2014 - Hodonín, klub Nautilus - Andragona, Tezaura, Second End
  • 6. 12. 2014 - Blansko, klub Rachota - Andragona, Alia Tempora, Velvet Storm
  • 27. 12. 2014 - Vyškov, klub B29 - Andragona, Tezaura, Fall a Prey

KONTAKTY A ODKAZY:

Bandzone: http://bandzone.cz/andragona

Facebook: https://www.facebook.com/AndragonaBand?fref=ts

E-mail: andragona.band@gmail.com


Zveřejněno: 15. 10. 2014
Přečteno:
2794 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář