Asmodeus

22. Května 2014, Praha – Modrá Vopice – Metaliczne Pieklo

Polští The Dead Goats se představí 3x v ČR! Švédským oldschool death metalem nasáklá kapela se členy Neuropathie zahraje na konci května v Praze, Břeclavi a Pardubicích.


Na základech elitní grindcorové Neuropathie vznikla v polském Bialystoku kapela, která svojí muzikou vzdává hold kapelám které vládly na přelomu 80. a 90 let ve Švédsku – THE DEAD GOATS. Muzika, se kterou kapela přichází není v žádném směru inovativní, ale nejdeme zde vše, co máme na tomto stylu rádi. Fanoušci kapel jako jsou Dismember a Entombed uslyší oldschool death metal s prvky crust/punku i s poctivou dávkou rock’n rollu. Kapela má na svém kontě dlouhohrající desku Path of the Goat, EP Childern of the Fungus a aktuální demo Ferox, které představí na svých prvních českých zastávkách.


V pražské Modré Vopici se kromě této kapely představí zaběhnutá úderka PSYCHOTIC DESPAIR, která si zde zahraje, po dlouhých sedmi měsících, v kompletní 5ti členné sestavě. V průběhu března Psychotici odjeli krátké kondiční tour po Itálii, kde pod vedením Ossieho ladili formu a jsou tedy snad dobře připraveni na další death/grindovou jízdu.


Další vystupující skupinou na této akci budou pardubičtí DYSANGELIUM drtící death metal ve stylu Krabathoru. Aktuálně koncertně velmi aktivní kapela odjela minulý měsíc několik koncertů s německými Purgatory a stále podporuje debutní nahrávku Maniachrist.


Aby toho nebylo málo tak v neposlední řadě se zde představí kolínští SECTESY, kteří tráví poslední měsíce na hřbitově intenzivním natáčením videoklipů k aktuální desce The Shreds of Oblivion, které zaujalo i místní tisk. Kapela kolem Dejvyho Krédla hraje minimum koncertů a tak budou mít fanoušci této prohnilé oldschool death/doom formace jedinečnou příležitost shlédnout je naživo.


Celý večer odpálí grindcorové komando GREEDHALE, které se přižene až z Českého Těšína a nasype do nás materiál z prvotiny No One in Their Right Mind, která spatřila světlo světa v loňském roce pod Bizzare Leprous Production.


Running order:


19:15 – 19:45 Greedhale

20:00 – 20:30 Sectesy

20:50 – 21:30 Psychotic Despair

21:50 – 22:30 Dysangelium

22:50 – 23:30 The Dead Goats


23. Května 2014, Břeclav – Piksla - All Metal Heads Spending Loud Night vol. 7
24. Května 2014, Pardubice – Memory Remains VIII


Zveřejněno: 17. 05. 2014
Přečteno:
2792 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář