PUSTINA

17.11.2013, Praha – Roxy

! POZOR ! PRO VELKÝ ZÁJEM BYL KONCERT PŘESUNUT Z KLUBU NOVÁ CHMELNICE DO ROXY! Dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Pro mnohé to byla nejlepší zpráva tohoto léta. Potvrzeno totiž bylo turné s názvem „Death To All“, v jehož čele se dočkáme jednorázového oživení kultovní americké deathmetalové kapely DEATH!

Čistě pro účely tohoto turné vznikne živá kapela, která svými koncerty složí hold předčasně zesnulému frontmanovi DEATH Chuckovi Schuldinerovi a zároveň výtěžky z koncertů podpoří fungování nadace „Sweet Relief Musician’s Fund“. Složení DEATH pro toto turné bude následující: Sean Reinert (Cynic) – bicí, Paul Masvidal (Cynic) – kytara, Steve DiGiorgio (Autopsy, Testament, Iced Earth) – basa a konečně na postu vokalisty a kytaristy spatříme Maxe Phelpse z kapely Cynic.

Koncertní list bude nejvíce citovat z alba „Human“ a chybět nebudou ani další klasické songy z diskografie DEATH.
Jako support se na „Death To All Tour“ představí němečtí deathmetaloví technici OBSCURA a švýcarské brutal deathové komando DARKRISE.

Každý jednotlivý koncert tohoto turné bude živým pomníkem a vzpomínkou na jedinečného frontmana a člověka – Chucka Schuldinera.

Související odkazy:

www.obscure.cz

www.roxy.czZveřejněno: 12. 11. 2013
Přečteno:
2793 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

06. 11. 2013 12:55 napsal/a Asphyx
koncert přesunut
Vzhledem k velkému zájmu fanoušků se koncert přesouvá do většího prostoru, konkrétně do klubu ROXY, Praha. Obscure.cz