TRNY & ŽILETKY "Podměstí"

11. - 13.7.2013, Přeštěnice

NEJVĚTŠÍ MULTIŽÁNROVÝ FESTIVAL NA JIHU ZAČÍNÁ TENTO ČTVRTEK

Třináctý ročník Open Air MusicfestPřeštěnice,který se uskuteční ve dnech 11. -13. července 2013, představuje zatím nejpestřejší program ve své historii. Na šesti scénách vystoupí celkem sto hudebních, tanečních a divadelních skupin a DJs.

Zahrají mimo jiné David Koller, Krucipüsk, Pipes and Pints, Prago Union, UDG, Wohnout nebo Blue Effect. Ze zahraničních interpretů vystoupí rakouská skupina  Kontrust, italští VanillaSkynebo taneční skupina IYASA z africké Zimbabwe. Koncept festivalu dlouhodobě podporuje českou scénu. Důkazem toho je scéna Muzikus&SAI a letošní novinka Skutečná liga Stage. „Hudební festival je o pestrosti žánrů a stylů, měl by lidi spojovat a ne rozdělovat“, dodal k programu produkční Josef Kašpar.

Třídenní festival začíná ve čtvrtek 11. 7. programem, který je ve znamení výročí deseti let existence milevské kapely Ticho de preCupé Band. Z něj skupina hodlá pořídit zvukový záznam. Součástí akce je také řada divadelních a filmových představení včetně cyklistických závodů kategorie BMX a MTB. OAMF Přeštěnice patří mezi dvacítku českých festivalů, které třídí odpad v rámci projektu Čistý festival.

Pro návštěvníky je připraven bohatý výběr občestvení, parkoviště a stanové městečko. Mezi Milevskem a festivalem je k dispozici kyvadlová doprava. Vstupenky se prodávají v sítích Ticket Art, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream.Cena permanentky je 590 Kč, jednodenní vstupenky začínají na částce 100 Kč a část programu je zdarma

Více informací

www.prestenice.cz
www.facebook.com/prestenice


Zveřejněno: 08. 07. 2013
Přečteno:
2798 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář