TRNY & ŽILETKY "Podměstí"

11. - 13. 7. 2013, Přeštěnice u Milevska

SOUTĚŽ EXPEDICE PŘEŠTĚNICE ZAČÍNÁ


Open Air Musicfest Přeštěnice nedaleko Milevska, který se uskuteční ve dnech 11. - 13. července 2013 rozehrál soutěž pro kapely, které usilují vystoupit na tomto jihočeském festivalu. Celkem 123 hudebních skupin se přihlásilo do Expedice Přeštěnice. Fanoušci mohou pro své favority hlasovat v anketě na stránkách www.prestenice až do konce dubna.


Celkem šest scén, téměř 100 kapel a dýdžejů se objeví 11.-13. července v Přeštěnici nedaleko Milevska. Právě soutěž Expedice Přeštěnice je pro hudební skupiny poslední šancí, jak se dostat do nabitého programu. V něm se objeví například legenda českého rocku David Koller, dále pak Krucipüsk, Prago Union, Michal Hrůza, Wohnout nebo Blue Effect. Zahraničním headlinerem je potvrzena momentálně nejlepší rakouská skupina Kontrust. Návštěvníci se mohou těšit také na taneční skupinu IYASA z africké Zimbabwe.


„Expedice Přeštěnice není jen prostým klikáním na webu, ale také prostorem pro prezentaci kapel. Každá zúčastněná skupina má na www.prestenice.cz svůj vlastní profil. Kromě dvou skupin, které získají od fanoušků nejvíce hlasů, postoupí také další, kterou si vybereme sami,“ shrnul za pořadatele Josef Kašpar.


První vlna vstupenek byla vyprodána, nyní probíhá předprodej v sítích Ticket Art, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream. Cena permanentky je 590 Kč, jednodenní vstupenka vyjde na 350 Kč.


Více informací

www.prestenice.cz
www.openairmusicfest.cz

www.facebook.com/presteniceZveřejněno: 04. 04. 2013
Přečteno:
2789 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář