KLADIVO NA PÝCHU

Duben - květen 2013

12.4. Praha

19.4. Ostrava

20.4. Příbor

26.4. Žilina

27.4. Valašské Meziříčí

4.5. Brno

Gothic metaloví GREEDY INVALID se letos představí v nové sestavě a v plné síle! Kapela posílená o bubeníka Ddruma (ex-Eleison, Ngagspa) a bassmana Doru se v dubnu chystá na pódia československých klubů v rámci turné nazvaného Sindicate tour. Na celém tour doprovodí GI mladá brněnská naděje TEZAURA (gothic rock) a další místní smečky. První zastávka turné je v Praze v pátek 12. dubna v žižkovském klubu Kain, kde GI pokřtí nové CD The End. Na pódiu se objeví i skupina Passion for Sorrow (death gothic – Praha). Hned v sobotu pak Greedy vystoupí na benefiční akci, která není součástí turné. Tento mini-festival se koná v domovském Novém Jičíně na zimním stadionu.

Druhý víkend turné se odehraje na severní Moravě. V pátek 19. dubna se koná moravský křest v ostravském klubu Barrák. Večer okoření kultovní brněnská gothic elektronická formace Alvaréz Peréz. Sobotní večer 20.4. pak proběhne Příboře, v nově otevřeném Sinclubu. V pátek 26. 4. se kapela přesune na východ do Žiliny (SK), kde v klubu Boonker za podpory kapel Vendeta (trash) a Ade Parlor (metal) představí nové album slovenským fanouškům. V sobotu 27.4. vystoupí GI ve Valašském Meziříčí, kde v místním klubu Lira zahrají společně s Tezaurou a Black Adder (hardcore).

Turné bude oficiálně završeno brněnskou zastávkou v sobotu 4. května v klubu Favál. Zde bude začátek programu již v 18:00, neboť kromě GREEDY INVALID zahraje i Tezaura, Carpatia Castle, Místy Ways, Alia Tempora. Bude se tedy jednat o pravověrný gotický večer.

Přehled všech zastávek tour najdete též na FB profilu GREEDYINVALID, na stránkách kapely, apod.:

https://www.facebook.com/pages/Greedy-Invalid/182276466611

http:/www.greedyinvalid.com

http://bandzone.cz/greedyinvalid

http://sindicatetour.mypage.cz/


Zveřejněno: 30. 03. 2013
Přečteno:
2796 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář