Nejbližší koncerty
  • 15. 08. 2020Ústečtí WYRM pokřtí letošní album Purge podpoří je KRAAKE...
  • 22. 08. 2020Rotten Fest Open Air 2020 22.8.2020 venkovní areál Sklu...
  • 25. 08. 2020První pražský koncert deathmetalových Poppy Seed Grinder ...
  • 05. 09. 2020Montana Metal Fest: Depresy, Dehydrated, Orkrist, Morn...
  • 05. 09. 2020Třetí ročník open air festu konajícího se v areálu Kaliko...
  • 05. 09. 2020Sušice - Chatová osada LUH mini D.I.Y. open air festival...
  • 12. 09. 2020Farářova sluj / Orthodox club Vystoupí:AGGRESSIVE TYRANTS...
  • 18. 09. 2020V rámci svého minitour nás poctí svojí návštěvou mocní SI...
PUSTINA

4.3.2013, Praha - Strahov 007

Parádní koncert čeká v pondělí 4. března návštěvníky pražského klubu 007. V ten večer vystoupí na jeho pódiu tři soubory, z jejichž tvorby je patrná převažující inspirace americkým indie/post-hardcore soundem 90. let, typickým pro intelektuálněji orientovanou část tehdejší punkové scény.

MAKE DO AND MEND pocházejí z Connecticutu, a hrají poctivý rock s punkově melancholickými harmoniemi a emotivními aranžemi. Jejich songy Vám každou chvíli připomenou tvorbu jejich služebně starších kolegů z kapel jako Hot Water Music, Texas Is The Reason, Brand New, Hot Rod Circuit nebo Polar Bear Club, což se M.D.A.M. nikterak nepokoušejí skrývat. Kapela vydala mimo jiné split-EP s populárními Touché Amoré, a v roce 2010 debutové album "End Measured Mile". Jeho následovník, nazvaný "Everything You Ever Loved" spatřil světlo světa v červnu loňského roku. Pro Make Do And Mend nebude jejich pondělní vystoupení pražskou premiérou - na 007 hráli již po boku kamarádů z La Dispute a Title Fight, a o půl roku dříve se představili ve Futuru společně se Set Your Goals, Cancer Bats a Every Time I Die.

APOLOGIES, I HAVE NONE je (punk)rockový kvartet z Londýna, který původně začínal jako polo-akustické duo, ale postupně se rozrostl v plnohodnotnou kapelu, která produkuje vynikající, výbušnou směs energičnosti a melancholie. A.I.H.N. by si v žádném případě neměli nechat ujít posluchači Boysetsfire, Against Me, The Bouncing Souls, Dashboard Confessional, Anti-Flag nebo The Menzingers. Stejně jako M.D.A.M. i Apologies vystoupí na 007 již podruhé, a v Praze celkově potřetí.

Bonbónkem na úvod budou DAYLIGHT z Pennsylvánie. Jejich muzika je v současnosti unikátním zjevem a jejich skladby mají až nadpřirozenou moc Vás při jejich poslechu doslova přenést do výše zmíněných "devadesátek". V mysli se Vám najednou promítnou polo-zapomenutá jména jako Jawbox, Far, Seaweed, Drive Like Jehu, Jets To Brasil, Rival Schools, či Engine Down. A těm, kterým toho tahle scéna přece jen moc neříká, stačí nadhodit třeba "Bleach" - první a méně známé album formace jménem Nirvana.

Pondělní koncert na 007 začíná již v 19:15h a vstupenky na něj pořídíte za pouhých 219,- CZK v síti Ticketportal, nebo pak na místě v den akce - tím se ovšem připravíte nejen o dalších 71 Kč navíc, ale i o pěkný tour poster, který Make Do And Mend věnují každému příchozímu s lístkem zakoupeným v předprodeji.

www.conspiracy.cz
Zveřejněno: 27. 02. 2013
Přečteno:
2813 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář