TELEPATIE

7.7.2012, Bratislava - Randal

Večer plný metalu v bratislavském klubu Randal

Kapela SEVEN z Českých Budějovic zahraje na Slovensku společně s power metalovou formací ARCHONTES. Tyto dvě zahraniční stálice doprovodí domácí alternativní metalová skupina TRISTANA a hard-rocková kapela SEVENNILS. Metalová smršť se uskuteční v sobotu 7. července 2012 v klubu Randal.

Kapela SEVEN si v době festivalové sezóny zajede zahrát klubový koncert a vystoupí před bratislavským publikem, k němuž se vrací po 2 letech. Představí své již 7. řadové CD „Freedom Call“, které vyšlo pod největším světovým nezávislým vydavatelstvím NUCLEAR BLAST. SEVEN aktivně spolupracují s metalovými legendami jako Doro Pesch, Victor Smolski z Rage či Blaze Bayley nebo Paul Di’Anno (bývalé hlasy proslulých Iron Maiden), se kterými nedávno odjeli několik koncertů v Rusku a na druhou evropskou část tour se připravují.

Další metalovou nálož v podání ruských ARCHONTES v čele s Andreyem "Archont" Fedorenkem zažijí bratislavští posluchači poprvé na vlastní kůži. Power metalové skladby ARCHONTES vystřídají alternativní metalové tóny s prvky death metalu domácí kapely TRISTANA. Zazní ochutnávka z připravovaného alba doplněná o známé skladby z posledního vydaného CD „Zircon Street“ (2010). Obě formace o týden dříve, ve čtvrtek
12. 7. 2012, zavítají do Vizovic u Zlína na největší rockový festival ve střední Evropě „Master of Rock“, kde se předvedou na Alfedus music stage.

Jako support se představí bratislavská hrad-rocková skupina SEVENNAILS, která celý večer odstartuje. Můžete se těšit na skutečný randál!

RANDAL - BRATISLAVA - 7. 7. 2012

SEVEN (CZ) - metal progresive
ARCHONTES (RUS) - melodic power metal
TRISTANA (SVK) - alternative metal
Sevennils (SVK) - hard rock

Pro více informací kontaktujte

www.alfedusmusic.cz

Richard "Harri" Harušťák

Tel.: +420 602 298 744

E-mail: harustak@alfedus.com

Zveřejněno: 27. 06. 2012
Přečteno:
2783 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář