PUSTINA

29.6.2012, Praha - Exit-Us


Poslední den školního roku 2011/2012 bude v Exit-u nabitý k prasknutí. Ať už Vám končí zkouškové, začínají prázdniny a nebo jenom víkend, tahle akce je povinnost!

--
Program odstartují RAW. Kapela hrající příjemný, ale při tom pořádně našláplý metal s výrazným a silným ženským vokálem Vás donutí házet hlavou jako smyslů zbavené.

Další na řadě bude vítěz letošního ročníku soutěže MetalGate Massacre, kapela Keep on Rotting. Připravte se na pořádný nářez, protože pokud Vás bude bolet hlava už po RAW, u těchto mladých pánů z Litoměřic umřete!

Slyšeli jste už někdy o Arch of Hell? Jestli ne, tak je to rozhodně důvod k tomu zakopat se studem dvacet metrů pod zem s nahrávkami této kapely v uších a nevylézat, dokud je nebudete znát z paměti. Tahle deathová mašinérie s překrásnými symfonickými pasážemi je beze sporu jednou z nejlepších kapel, jaké naše malá země nabízí.

Pokud jste si mysleli, že si odpočinete alespoň při poslední kapele, jste na omylu. Poslední přeživší dorazí parní válec z Lysé nad Labem, brutální death metalové těleso s bohatou, takřka dvacetiletou historií.

--
Program:
--
19:00 - RAW
20:15 - Keep on Rotting
21:30 - Arch of Hell
22:45 - Legion
--

Vstupné: 100 Kč

Akci pořádá umělecké sdružení Infernalismus a hudební klub Exit-us

http://www.infernalismus.com/
http://www.exitchmelnice.cz/


Zveřejněno: 16. 06. 2012
Přečteno:
2789 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář