TELEPATIE

25.4.2012, Praha - Exit-Us

MASTER (death metal USA)

http://master-speckmetal.com/
Youtube :
http://www.youtube.com/watch?v=qOQmzZYd4vU&feature=list_related&playnext=1&list=AVGxdCwVVULXcnuMSrIE0VGLfwEbqmKmXD

FLESHLESS (death metal CZ)

http://www.fleshless.xf.cz/
Youtube :
http://www.youtube.com/watch?v=4-TxSGR2F8U

AMOK (death metal CZ)

http://bandzone.cz/amok

vstupné 199,- přímo na místě


MASTER


Master je death metalová skupina založená v Chicagu ( USA ) již v roce 1983 poté co se rozpadla kapela Warcry kvůli vnitřním neshodám. Paul Speckmann zanedlouho zformoval skupinu Death strike, kterou pak v roce 1985 přejmenoval na Master.V tomtéž roce Master podepsali smlouvu s vydavatelskou společností Combat Records a natočili album, které však nebylo nikdy vydáno, až v roce 2003 jej vydala společnost Displeased Records jako Unreleased 1985 album.Opravdový debut pojmenovaný pouze Master bylo natočeno dokonce dvakrát, poprvé kytary nahrál Mittelbrun a bicí Schmidt, nahrávka však nebyla přijata společností Nuclear Blast, muselo se tedy točit znovu s obměněnou sestavou ( Martinelli – kytary, Nickeas – bicí ), vydáno však bylo v roce 1991 pod hlavičkou Speckmann Project. První a původní nahrávka byla ale vydána pod jménem Master již v roce 1989.V roce 1991 vydávají Master své druhé album On the Seventh Day God Created…Master s Paulem Masvidalem na postu solového kytaristy, následovalo album Collection of Souls v roce 1993, obě byla vydána u labelu Nuclear Blast. Následovala pětiletá přestávka, hledání nového labelu, které vyústilo ve spolupráci s vydavatelstvím Pavement music, u kterého vyšlo album Faith is in Season.Paul Speckmann se poté věnoval spíše různým projektům, mezi které patřilo i vzkříšení Abomination, nakonec ale zakotvil u české death metalové perly Krabathor, kvůli které se dokonce přestěhoval do České republiky.Trvalo tedy další 4 roky než spatřilo světlo světa další album Master s názvem Spirit of the West, mezitím došlo k dalším několika změnám labelu , což nakonec znamenalo, že podepsali smlouvu s německou společností Twilight Vertrieb, u které vyšlo v roce 2005 album Four More Years of Terror. Dalším albem bylo v roce 2007 Slaves to Society, po kterém se kapela vydala na společné turné s chicagskou veličinou death metalu, skupinou Lividity.Uspěšné koncertování Master pokračovalo i v roce 2009, čítalo 30 koncertů po celé Evropě, v roce 2010 vydali album The Human Machine. 

#?-:nbsp;

Diskografie:
• Fuckin' Death (Jan 1985) – demo as Death Strike
• Rehearsal Demo (Aug 1985) – demo
• Master (1990) – debut album
• On the Seventh Day God Created ... Master (1991)
• Speckmann Project (1992) – different recording of the debut album made in 1990 and released in 1992 under the name Speckmann Project
• Collection of Souls (1993)
• Faith Is in Season (1998)
• Let's Start a War (2002)
• Unreleased 1985 album (2003)
• Spirit of the West (2004)
• Four More Years of Terror (2005)
• Slaves to Society (2007)
• The Human Machine (2010)

#?-:nbsp;


FLESHLESS

Skupina vznikla v roce 1993 sloučením skupin Zvrator a Garbage Disposal a v této sestavě po půl roce nahrála debutní demo Stench Of Rotting Heads, kterého se po celém světě prodalo více jak 700 kopií.. Ani ne po půl roce členové GD odchází zpět do znovuobnovených GD a Vlada a Michal se dávají dohromady s bubeníkem Hansem a kytaristou Luďkem ze Zvrator..V této nové sestavě připraví nové skladby a odjedou mini tour se švýcartskými brutal death/grind EXULCERATION v České republice a par koncertů s dnes již veleznámými DISBELIEF.. nakonec ještě Fleshless doplní basák Curo a v této úplné sestavě skupina nahraje ve studiu Hostivař na podzim 1994 dnes již legendární demo GRINDING, díky kterému se otevřeli kapele úplně nové možnosti jako koncerty s Krabathor, Dark Side, Disfigured Corpse a hlavně přelomovy koncert v teplickém klubu společně s CANNIBAL CORPSE, SAMAEL a DESULTORY !!! Chvíli poté se jede na první zahraniční koncert do Německa a to na festival pořádaný firmou Morbid records kde jsme hráli s Dead Infection, Agathocles a mnoho dalšího.
Tak se nastartovala historie, ketrá pokračovala před vydání split MC s Disfigured Corpse, kde začala naše spolupráce s Čurbym a Obscene Production a ty byl rok 1996.. V tom samém roce nám rakouská firma Ohne Malkorb Prod vydala debutové mini CD MC s Mastic Scum, které je dnes totálně rozebrané a stále ceněné jako další mezník Fleshless..Během dalších let kdy se poté často měnili sestavy skupiny (mimijine zde hráli Jan z Garbage Disposal či jarda z Diechrist) se skupina představila na koncertech v Německu, Belgii,Slovensku ale i na našem prvním leteckém výletě na ostrov Malta, kde jsme hráli dvě naprosto úžasné koncerty s BEHEADED !
V roce 1999 vychází již konečně debut CD GRINDGOD v té době za využití bubenického automatu se kterým jsme o rok později nahráli i další CD ABHORRENCE OFF CADAVERIC..na podporu jsme se nakonec vydali až za oceán do USA, kde jsme v letech 1999 a 2000 odehráli tour s Lividity či Deaden a zahráli na prestižním festivale MILWAUKEE METAL FEST a NOVEMBER TO DISMEMBER v Kalifornii..
V roce 2001 se do kapely konečně dostává bubeník z masa a kostí a tím je Vitys z kapely Mortura a společně vzniká nová tvář Fleshless a jsou připraveny skladby pro RELAPSE REC na CZ ASSAULT a nové CD NICE TO EAT YOU!! Opět se deska propaguje po celé Evropě na koncertech v Itálii, Lotyšsku, Německu, Švýcarsku, Slovensku, Rakousku atd..a tuné s ROTTEN SOUND po Evropě !!
Leden 2003 a Fleshless odlétají na jihoamerické tour po Kolumbii, Peru a Ekvádoru..což je dnes asi největší skalp kam se skupina mohla podívat a za to můžeme poděkovat Čurbymu ale i Diegovi z Mutilated re., a klukům z Purulent (David R.I.P.), se kterými odehrajeme na jaře 2003 plno super koncertů tady u nás po Evropě!! Dále hrajeme na plno letních festivalech jako je Obscene Extreme festival , festival v Srbsku a samostatné koncerty s Haemorrhage, Lividity, Master .
Na konci roku 2003 vychází již nové CD SENSUAL DEATH IMMITATION, na kterém jsme změnili oproti minule studio a to Hostivař za bzenecké studio SHAARK..Opět klasický kolotoč koncertů ať už na festivalu No Mercy s Kataklysm , Cannibal Corpse , ale i mini evropske tour s laniena Mentis a Surgical Dissection v Itálii, Švýcarsku, Belgii, Holandsku a, Německu a CZ.. a v létě vystoupeni na Obscene Extreme , Open Hell, Brutal Assault, a mnoho dalšího.
Rok 2005 - 2006 - NovéCD TO KILL FOR SKIN .. European Tour s Goratory (USA) , Desecration (UK) a SKINNED (USA)..plno festivalů jako Grind the Nazi Scum ( 2006 - headliner sobota) , Mountains Of Death (Switzerland), Hard taste fest v Německu (headliner pátek) , Grind Your Mother (Italy) , Obscene Extreme, NRW Deathfest , Zittau Death fest (Germany), Morbidee festival (Germany)
2007 ?? Stále jsme na začátku..takže vše je otevřeno !! Sledujte dění kolem kapely , kdy se již dnes připravují skladby na nové CD, které by mohlo vyjít na jaře 2008 !!
Do této doby Fleshless hráli více jak 550 koncertů na třech kontinentech !!

Diskografie:
Stench of Rotting Heads (demo 1993)
Grinding (demo 1994)
split MC w / Disfigured (1996)
split CD w / Mastic Scum (1996)
Grindgod (CD 1999) Obscene Production
Abhorrence off cadaveric (CD 2000) Obscene Production
Split w / Czech assault (2001 Relapse Records)
Nice To Eat you (CD 2001) Obscene Production
Sensual Death Immitation (CD 2003) Obscene Production
To Kill For Skin (CD 2005) Obscene Production
Hate is Born (CD 2008) Metal Age Production
Slaves Of The God Machine (CD 2011) Metal Age Production


AMOK

Kapelu Amok zakládá v roce 1999 Erik Arnošt (kytara),Jaroslav Pelán (zpěv),Vladimír Pelán (bicí).Oba ještě působící v kapele Kovadlina. Do půl roku přichází z rozpadlé formace In Articulo Mortis druhý kytarista Antonín Šálek a na post baskytaristy Radek Carvan.Amok začínají koncertovat.V roce 2002 opouští kapelu neobvyklým způsobem Vladimír Pelán a bicích se ujímá Václav Vaníček z kapely Spliff.Začínají se tvořit nové věci a vzniká promo cd o dvou skladbách.Rok 2005 je poznamenán ukončením veškeré hudební aktivity basáka Radka a na jeho místo přichází Richard Abraham (taktéž z IAM). V srpnu 2006 Amok nahrává a o rok později vychází debutní cd Negative World.Zveřejněno: 07. 04. 2012
Přečteno:
2796 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

25. 04. 2012 07:31 napsal/a Johan
-> Vader
Ozvi se mi na mail...
24. 04. 2012 19:34 napsal/a vader
koukám
že nejedete: ) Tak holt pojedu zase sám....
09. 04. 2012 17:30 napsal/a Vader
nuže
nejedete někdo z Plzně?