PUSTINA

27.03.2012, Brno - Fléda

Kanadská punk rocková kapela Hanson Brothers, postraní projekt NoMeansNo. Jako hosté vystoupí rovněž kanadští Invasives.

Kapela HANSON BROTHERS vznikla v roce 1984, kdy se tři členové kapely NoMeansNo, konkrétně bratři John a Rob Wright spolu s Tomem Hollistonem, rozhodli, že jedna kapela je zkrátka málo.

Název kapely je odkazem na kultovní americkou hokejovou komedii Slap Shot z roku 1977 s Paulem Newmanem v hlavní roli. Hokejová inspirace se ovšem nezastavila jen u názvu, ale zasáhla i vizuální image kapely a prosákla také do textů. Není tedy divu, že si jejich hudba vysloužila přezdívku „puk rock“.

Diskografie Hanson Brother obsahuje čtyři desky, z toho tři studiové (1992, 1996 a 2002) a jedno koncertní (2008), nepočítaje několik EP a velkou řadu různých kompilací, na kterých se jejich skladby v průběhu let objevily. V roce 2000 si jejich muzika rovněž našla cestu na soundtrack tematicky spřízněné videohry NHL Rock The Rink.

předskokani:
INVASIVES (Kanada)
S Hanson Brothers ovšem nesdílí jen zemi původu, ale také město (Vancouver), žánr (punk rock), počet členů (tři, nepočítáme-li turné bubeníka Hanson Brothers Mika Branuma) a dokonce i sourozenecké vztahy v kapele (dva bratři a jeden kamarád). Svoji hudbu prezentují jako čistý punk rock zbavený tradičních klišé a rokenrolových parádiček.

Předprodeje:
Báreček - Fléda
Indies
DPL

http://www.smsticket.cz/Akce/444-HANSON
http://ticketportal.cz/predstavenie_jav
http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/rock/

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.


Zveřejněno: 22. 03. 2012
Přečteno:
2797 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář