TELEPATIE

22. 3. 2012 20:00 PRAHA, Klub Matrix

Opravdu hodně heavy, rychlé až extrémní, ale zároveň virtuozní a melodické - tak by se dalo charakterizovat nové album populárního německého power-metalového tria RAGE, nazvané "21" (vychází 24. 2. 2012 u Nuclear Blast).

"Nové album Rage zní opravdu krutě a přitom virtuozně. Nemůžu se ho dočkat"  říká Tobias Blum z Rock Hardu. "Tato deska bude významným milníkem v hudební kariéře kapely Rage, jejich budoucnost je velmi slibná" říká Andrea Vignati z italského Metal Hammeru. Deska "21" vyzařuje sílu Rage a vyzařuje sílu roku 2012, roku draka! Je to 21. album kapely a sám Victor Smolski, který je i producentem desky, o něm říká, že je opravdu velmi silné, agresivní a má v sobě nespoutanou energii. "Myslím, že "21" je nejlepším albem, které Rage ve své trojici (baskytara, kytara a bicí) kdy nahráli!" říká.

Deska opět vznikla pod taktovkou dlouholetého přítele kapely, a mistra svého oboru Charlie Bauerfeinda a výkony všech členů kapely na ní jsou skutečně unikátní! Máme se na co těšit!

Speciálními hosty koncertu jsou vikingové TÝR z Faerských Ostrovů a norští metalisté COMMUNIC, rovněž představující nové desky!

Co dodat? RAGE, Týr a Communic přijíždí již 22. 3. 2012 do PRAHY, Klubu Matrix! Přijďte, bude to stát zato!

Vstupenky jsou v prodeji. K dostání ve všech obvyklých předprodejích, na webu www.mastersofrock.cz v sekci vstupenky, na tel: 577 432 580 a 224 235 267, na baru v Masters Of Rock Café ve Zlíně a ve předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art.

 


Zveřejněno: 27. 02. 2012
Přečteno:
2779 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář