Nejbližší koncerty
  • 26. 09. 2020Selfexile, Narcoleptic, Ytivarg, Shampoon Killer, Incarna...
  • 26. 09. 2020Farářova sluj / Orthodox club Vystoupí: ETERNAL EVIL - bl...
  • 26. 09. 2020Hrají: ZNOUZECTNOST ( Plzeň ), NAŠROT ( Havl. Brod ), ATO...
  • 26. 09. 2020Po vydařeném letním blackmetalovém večírku jsme se rozhod...
  • 27. 09. 2020Koncert skupin POWER 5, MY PUSE a THE PANT. Akce je v ned...
  • 03. 10. 2020Hrají: XIII. STOLETÍ ( Jihlava ), STOKER ( Brno ), KELWIN...
  • 09. 10. 2020Hrají: VISION DAYS ( Brněnec ), ZPUTNIK ( Praha ), DRIÁK ...
  • 17. 10. 2020Farářova sluj / Orthodox club Vystoupí: VIOLENTOR - infe...
PUSTINA

Žebříčky redaktorů v kategorii koncert roku 2011

Redakční žebříček nebyl sestaven kvůli značně různorodému vkusu jednotlivých redaktorů.

Některé akce se sice objevily vícekrát, ale celkem se jich objevilo tolik, že stanovovat pořadí ztrácí smysl...

10x  Brutal Assault
5x AFOD, Metalfest Volyně, Metalfest Plzeň
4x Phantoms of Pilsen 5, Sonisphere
atd.


4horsemen:

1. Marty Friedman, Seven – 17.5. Praha, Rock Café
2. Žižkův vraždicí palcát – 17.9. Tábor, Milenium
3. Týnecký mazec – 16.7. Týn n/Labem
4. Sonisphere – Iron Maiden – 11.6. Praha, Výstaviště
5. Czech Sepultura revival, Amok, Sun.has.cancer -  14.10. Hořovice
6. Henych 666, Seven – 4.12. Praha, Retro
7. Arakain, Ascendancy, Merlin – 15.4. Rokycany
8. Black Label Society – 10.3. Praha, KD Vltavská
9. Leucaemia carnival open Air " Right To Survive“ – 24., 25.6. Kočvary
10. November Massacre Tour – 4.11. Praha, Exit-us

Aleš:
1. Brutal Assault
2. Devin Townsend Project, Aeon Zen – Praha, Roxy
3. Metalfest Volyně
4. Phantoms of Pilsen 5
5. Ophis, Calliophis, Black Salvation, Ghost in the Shell – Leipzig, Bandhaus
6. Abaton, Forgotten Tomb, FDK, Ghost in the Shell - Plzeň, Pod Lampou
7. Khuda, Mitote – Plzeň, Pod Lampou
8. AFOD
9. Metalfest Plzeň

Bubu:
1. YOB, Dark Castle, Kongh, 25. 9. 2011, Klub 007, Praha
2. Muskelrock 2011 (fest), Tyrolen, Švédsko 3.6. 2011
3. Inquisition, Revenge, Corpus Christii, The Stone, Infernal Imperator, 26. 9. 2011, Klub Matrix, Praha
4. Saviours, Lahar, 24.11. 2011, Klub 007, Praha
5. Wolves in the Throne Room,  Wolvserpent, 14.11. 2011, Klub 007, Praha
6. Young Gods, 19. 2. 2011, Palác Akropolis, Praha
7. Kvelertak, Toxic Holocaust, The Secret, Wolves Like Us, 5.12. 2011, Klub Matrix, Praha
8. Onslaught, Suidakra, Final Depravity, Designed by Death, 14. 4. 2011, Exit Chmelnice, Praha
9. Voivod, Slut, 14. 5. 2011, Exit Chmelnice, Praha
10. Hellish Crossfire, Unclean, Darkness Of Hell, 16. 4. 2011, Exit Chmelnice, Praha

Coornelus:
1. Brutal Assault – (top: Triptykon, Satyricon, Suicidal Tendencies)
2. Obscene Extreme
3. Cynic – Praha
4. Tata Bojs - Dobříš
5. Pain Of Salvation - Praha
6. Guano Apes - Praha
7. Peklo nad Otavou II (Lahar) - Strakonice
8. Břitva desetiletí (Zatokrev, FDK) - Brno
9. Dead End Festival (Insania, Hentai Corporation) - České Budějovice
10. Metalfest Volyně

Corbow:
1. Judast Priest
2. Afod
3. Brutal Assault
4. Sonisphere

Dave:
1. Brutal Assault Festival 11.-13.8.2011, Jaroměř
2. Rock For People 3.-5.7.2011, Hradec Králové
3. Impericon Never Say Die Tour 20.10.2011, Praha
4. The Blackout 14.11.2011, Brno
5. Hell On Earth 15.9.2011, Praha
6. Attack Attack! 10.2.2011, Praha
7. Graveworm 30.4.2011, Praha
8. Massacre In Da Clinique: Prolog 30.10.2011, Brno
9. Here Comes The Kraken 5.12.2011, Ostrava
10. Defacing Fest VIII 28.6.2011, Brno

Goro:
1. BRUTAL ASSAULT
2. PHANTOMS OF PILSEN 5.
3. Alcest + Primordial + Kataklysm + Misery Index + Krisiun – METALFEST Plzeň
4. AFOD Trhové Sviny
5. FORGOTTEN TOMB + ABATON + FDK - Plzeň

Johan:
1. Brutal Assault 2011
2. Metalfest Volyně
3. Phantoms of Pilsen 5
4. AFOD
5. Bratrstvo Luny – Praha, křest CD
6. Satan Klaus Fest - Volyně
7. Basinfirefest
8. Carusela – Strakonice
9. 11 let Pařátu – Praha
10. Dead End Festival – České Budějovice

Louluk:
1. Brutal Assault 2011
2. Obscene Extreme 2011
3. Metalfest Open Air 2011
4. Sonisphere Festival 2011
5. Thrashfest classics tour
6. Birdflesh, Rompeprop, Macabre, Psychotic Despair
7. Decapitated, Aborted, Fleshgod Apocalypse
8. Basinfire Fest 2011
9. 11 let časopisu Pařát
10. Metalgate Massacre - nominační večer –Isacaarum, Gorgonea Prima

Márty:
1. AFOD
2. Brutal Assault 2011

Niviat:
1. MASTERS OF ROCK 2011 - 14.- 17. 7., Vizovice
2. THEATRES DES VAMPIRES - 21. 5., Melodka
3. DARK VALENTINE PARTY 3 - 19. 2., Favál
4. DOGA, GATE CRASHER unplugged - 1. 12., Melodka
5. WAITING FOR THE WINTER vol. 4 - 15. 10., Favál
6. Nominační večer BŘITVA ANKETY - 2. 4., Melodka
7. INSANIA, MALIGNANT TUMOUR, FORREST JUMP - 1. 10., Favál
8. SAMHAINFEST 2011 - 28. 10., Favál
9. MODERN INQUISITION EXPERIMENT vol. 3 - 5. 11., Favál
10. BLACK CAT PARTY vol. 2 - 8. 10., Favál

Opat:
1. Inquisition, Revenge, The Stone, Corpus Christii, Infernal Imperator - Praha, Matrix - 09/2011
2. Brutal Assault (Satyricon, Triptykon, 1349, Tsjuder, ...) - Pevnost Josefov - 08/2011
3. Nile, Melechesh, Dew-Scented, Zonaria, Darkrise - Praha, Exit Chmelnice - 01/2011
4. Grave, Obituary, Pathology - Praha, Rock Café - 04/2011
5. Metalfest Volyně (Desaster, Avenger, Trollech, ...) - Volyně, Koupaliště - 07/2011
6. Between the Buried and Me, Animals as Leaders, Doyle - Praha, Rock Café - 09/2011
7. Svart Crown, Belligerence, Panychida, Kill!Kill!Kill! - Plzeň, Pod Lampou - 02/2011
8. Metalfest Plzeň (Primordial, Kataklysm, Krisiun, Alcest, ...) - Plzeň, Lochotín - 06/2011
9. Basinfirefest (Sodom, Paradise Lost, Mindwork, Hypnos, ...) - Spálené Poříčí - 07/2011
10. Benátská noc (Dream Theater, U. D. O., ...) - Malá Skála - 07/2011

Tomáš:
1. Sonisphere festival CZ 2011, Praha
2. Masters of Rock 2011, Vizovice
3. Out of the Dark Tour 2011, Praha
4. Pain of Salvation, Praha
5. Jeff Beck, Praha
6. Mr. Big, Praha

Veenia:
1. Pocta českému undergroundu – Divadlo Archa – 4.-5. listopadu
2. Children Of Bodom + Ensiferum – 27.4. Folimanka, Praha

Veronika:
1. Brutal Assault
2. Phantoms of Pilsen
3. Devin Townsend Praha
4. Metalfest Volyně
5. Septicflesh Praha
6. Metalfest Plzeň

Vladimír:
1. Judas Priest, Whitesnake – Praha
2. Wacken Open Air
3. Black Label Society – Praha
4. Black Country Communion – Loket
5. Saga – Plzeň
6. Nashville Pussy – Praha
7. Ozzy – Mnichov D.
8. Metal Fest Plzeň

zdenekameth:
1. Abaton – Plzeň, Pod Lampou
2. Saturnus – Brno, Melodka
3. Silent Stream of Godless Elegy – Praha, Exit Chmelnice
4. Heaving Earth – AFOD


Zveřejněno: 02. 02. 2012
Přečteno:
2880 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář