TRNY & ŽILETKY "Podměstí"

29.11.2011. 20:00hod., ZLÍN-Golem Club,Náměstí Práce 1099

Graham Bonnet, majitel nezaměnitelného nakřáplého hlasu patří k nemnoha zpěvákům, jejichž osobitý projev  spolehlivě poznáte po pár vteřinách poslechu. Světové renomé si vydobyl koncem sedmdesátých let v angažmá u Blackmoreových Rainbow. V jejich dresu natočil veleúspěšné album Down To Earth a zažil mimo jiné i koncertní vystoupení na postu headlinera festivalu Monsters Of Rock v anglickém Doningtonu. Bonnetův vokál působil jako magnet i na další mágy rockové kytary. Po odchodu z Rainbow přijal angažmá u Michael Schneker Group, se kterými natočil album Assault Attack. V polovině 80. let Bonnet založil supergroup Alcatrazz, ve které spolupracoval s kytarovými velmistry Yngwie Malmsteenem a Steve Vaiem. Později zpíval na deskách Chrise Impelliteriho, dalšího představitele nové generace kytarových virtuozů. 

Často vyhledávaný studiový zpěvák natočil i několik svých sólových alb, jedno z nejzdařilejších nese název Line Up a najdeme na něm hvězdou doprovodnou sestavu – Jona Lorda, Cozy Powella a Mickey Moodyho – budoucí členy Coverdaleových Whitesnake.

Ve Zlíně se tentokrát Graham Bonnet představí se svým obnoveným Alcatrazzem ve složení Hovie Simon – kytara, Tim Lucce – basa, Dave Dzialak – bicí. Koncertní playlist  nadcházejícího turné budou tvořit nejzásadnější písně z repertoáru Alcatrazzu (Island In The Sun, God Blessed Video, Hiroshima Mon Amour, Jet Jet) a nebudou chybět ani nejlepší kousky z období Bonnetova angažmá u Rainbow (All Night Long, Lost In Hollywood, Since You Been Gone, Eyes Of The World…)   

Vstupné 550,- Kč.

Související odkazy:
www.grahambonnet.com
www.golemclub.info

Info a vstupenky ag. Ozzy a potkan-tel.603 531 943, e-mail: ozzyapotkan@seznam.cz, www.ozzyapotkan.cz

Předprodej vstupenek též v sítích
www.ticketpro.cz, www.ticketstream.cz, www.ticket-art.cz a www.ticketportal.cz, www.eventim.cz

Zveřejněno: 30. 10. 2011
Přečteno:
2793 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář