PUSTINA

27. 11. 18:00 PRAHA, Rock Café

Jestli má některá kapela kromě smluv s vydavatelstvími a nejrůznějšími booking agenturami, také podepsanou smlouvu s ďáblem, pak je to určitě kapela GORGOROTH, která se řadí k až skoro nechvalně proslulým norským black metalovým legendám jako jsou Darkthrone, Mayhem, Immortal, Burzum či Emperor. Kapela, založená v roce 1992 kytaristou Infernusem, chystá na letošní podzim asi jedno ze svých nejrozsáhlejších tour, které kdy absolvovali, nazvané trefně "The Sign of Hell Tour 2011" na podporu re-edice svého alba "Under the Sign of Hell" z roku 1997, která vyjde na konci srpna.

Společníky na turné jim budou dělat legendární death metalisté z Polska VADER a švédská black metalová VALKYRJA. A pozor! Toto po všech stránkách temné turné bude mít jednu zastávku také v ČR - PRAHA, Rock Café - v neděli 27.11.!

V kapele GORGOROTH se od jejího vzniku vystřídalo již okolo 25 různých muzikantů, zůstává stále jen zakladatel Infernus. Poslední nové album kapely "Quantos Possunt ad Satanitatem Trahunt" bylo vydáno v roce 2009, nyní kapela nachystala výše zmíněnou re-edici alba "Under The Sign Of Hell" a vyráží na Evropské turné čítající na 37 koncertů ve 21 zemích Evropy! ČR, díky Bohu (?) nevyjímaje.

Tak trochu jiná nedělní mše s kapelami GORGOROTH, VADER, VALKYRJA a dalšími - 27. 11. PRAHA, Rock Café!

Předprodej vstupenek byl zahájen!

Vstupenky za super zaváděcí cenu, platnou do konce října 2011, k dostání ve všech obvyklých předprodejích, předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketpro a Ticketportal a na webu www.mastersofrock.cz a tel. čísle 577 432 580, 224 235 267 a na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com  na dobírku.


Zveřejněno: 29. 10. 2011
Přečteno:
2788 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář