Asmodeus

19.02. 2011 Ostrava - klub RC Prostor / Tančírna

Death grindoví veteráni BLOOD se v plné síle představí poprvé v Ostravě!

Sekundovat jim budou stále populárnější gore skákaví SATAN´S REVENGE OF MANKIND. Dvojici kapel z Německa doplní ostraváci RUBUFASO MUKUFO, kteří pokřtí aktuální CD "ReMoLab" a to zdaleka není vše! Tešte se dále na megashow kapel VxPxOxAxAxWxAxMxC (Rakousko), ATTACK OF RAGE, MINCING FURY A.G.C.O.Q.D., CUTTING EMBRYO, DEVASTATHOR a GABRIA ODIBIL!

BLOOD - Pokaždé, když se podaří domluvit koncert BLOOD, znalé grindové obecenstvo slaví malý svátek. Takhle německá legenda odehraje maximálně pár koncertů do roka a my doufáme, že vzpomínka na legendární hymny z 22 let staré fošny "Impulse to Destroy" (a mnohých dalších neméně významných alb) nebude to jediné, co vás rozseká, až z vás vystříkne i ta poslední kapička krve! Těšte se na parádní show a průřez celou tvorbou, jež započala dříve než NAPALM DEATH vydali svůj megadebut "Scum" v roce 1987...
http://www.myspace.com/bloodofficialgrindspace

SATAN´S REVENGE OF MANKIND - coby poměrně mladý soubor dokázali zaujmout svým zvláštním pojetím tanečního gore grindu hlavně na svém aktuálním split albu z GUT. A coby jedna z hlavních hvězd třetího guttural dýchánku vás nepochybně přesvědčí o tom, jak veselá partička to nejen na pódiu je. Máte se na co těšit, v Ostravě zahrají vůbec poprvé!
http://www.myspace.com/sxrxoxm

RUBUFASO MUKUFO - Aktuální fošna ostravských RUBUFASO MUKUFO "ReMoLab" už je všem fans známá od letního Obscene Extreme festu. Nic to nemění na tom, že oficiální křest doposud žádný neproběhl a až nyní v době zbrusu nového klipu k masakrálnímu "Hypertrophied" nastal ten správný čas. RUBUFASO MUKUFO si pro vás přichystali speciální set, který se jen tak opakovat rozhodně nebude! 
http://www.bandzone.cz/rubufasomukufo

ATTACK OF RAGE - První slovenskou vlaštovkou v historii GGGMafia festu se stali neustále stoupající a populární ATTACK OF RAGE. Ačkoliv je někdo značí jako slovenský INGROWING a ano, říz i ostrost mají na stejně vysoké úrovni, tak díky svému silnému soundu a osobitosti můžu říct, že hrají svoji vlastní ligu. Nemálo tomu přispěla nová baskytaristka Sára a o úspěchu svědčí i fakt, že právě do Ostravy přivezou zbrusu nové album vydané u Metal Age. Bude to nezapomenutelná jízda!
http://www.bandzone.cz/attackofrage

VxPxOxAxAxWxAxMxC - Tři showmani z Rakouska hrají v novém videoklipu křesťanský gore ve Vatikánu... Myslím, že vám je každému úplně jasné, oč běží :-))) Tanec - Gore - Grglokulometné chrchlání a zase tanec, to se prostě musí vidět živě!
http://www.myspace.com/kkmetal

MINCING FURY A.G.C.O.Q.D. - Klasici moravského grindového žánru nahráli zbrusu novou fošnu "Devolution" a ačkoliv půl alba zaplnily dřívější songy přetvořené do nového kabátku jedná se o luxusní a vyspělé veledílo. Samozřejmě nebudete ochuzení ani o počítání kachen ani o typické válení se po zemi s oběma zpěváky, tak se pořádně připravte nejen na vytírání podlahy :-)! 
http://www.bandzone.cz/mincingfuryagcoqd

CUTTING EMBRYO - Ambiciózní mladíci z Karviné a okolí loni vydali chuťovku "Fekal Appetite" a porce je to vskutku výživná. Nejinak tomu bude i nyní, tak buďte připraveni.
http://www.bandzone.cz/cuttingembryo

DEVASTATHOR - Pánové protentokrát z česko-těšínska nedávno oslavili 10 let své existence a nestihli toho zrovna málo. Stále aktuální záležitost "Ovar B" už má každý správný grinder zažitý pod kůží a tak se můžeme těšit nejen na osvědčenou klasiku, parádní zvířecí převleky, ale zcela jistě i na pár nových songů a proto si začátek v jejich podání nesmíte nechat ujít!
http://www.bandzone.cz/devastathor

GABRIA ODIBIL - Členové kapely BBYB (www.myspace.com/bbyb) v unikátním LIBIDO AIRBAG revivalu!
http://www.bandzone.cz/gabriaodibil

Přijďte včas, klub otevíráme v 16:00!!!

PROGRAM:
16:45 – 17:30 DEVASTATHOR
17:30 – 18:15 CUTTING EMBRYO
18:15 – 19:00 MINCING FURY A.G.C.O.Q.D
19:00 – 20:00 VxPxOxAxAxWxAxMxC
20:00 – 21:00 ATTACK OF RAGE
21:00 – 22:00 RUBUFASO MUKUFO
22:00 – 22:10 tombola / raffle
22:10 – 23:15 SATAN´S REVENGE OF MANKIND
23:15 – 00:30 BLOOD
00:30 – ??:??GABRIA ODIBIL

TOMBOLA:
1. místo - Lístek na nejlepší grindový festival OBSCENE EXTREME 2011! www.obsceneextreme.cz
2.místo – 2 lístky na X-Mass fest #9  www.myspace.com/xmassfest
3. místo - Jedinečný, originální a jedním kusem vyrobený památeční krygl na tuto akci!
Cena jednoho lístku do tomboly je 10Kč

DŮLEŽITÉ INFO:
Datum: 19.02.2011 od 16:30
Místo klub RC Prostor/ Tančírna - Moravská Ostrava a Přívoz, 702 00
Havlíčkovo nábřeží 28
Ostrava, Czech Republic
www.prostor-tancirna.net

Vstupné: limitovaná předprodej 180 Kč, na místě 250 Kč / 10 €

Napište nám komentář na BANDZONE profil a  dejte nám přes FACEBOOK a LAST.FM vědět, zda dorazíte! Zrovna tak budeme rádi když pozvete všechny vaše přátelé!

Organizátor: Crystal Production
www.crystalprod.cz

Novinky, změny, podrobnosti:
www.myspace.com/gggmafiafest
www.bandzone.cz/fan/gggmafiafest

 

Zveřejněno: 23. 01. 2011
Přečteno:
2796 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář