Asmodeus

10.3.2011 20:00 PRAHA, KC Vltavská

Special guest: GODSIZED (UK)

Radujme se, veselme se Berserkers! Konečně jsme se dočkali a ZAKK WYLDE přijede do ČR! Se svou kapelou BLACK LABEL SOCIETY vyrazil na světové turné k podpoře svého nového alba "Order Of The Black" a v jeho druhé části se objevila PRAHA, KC Vltavská! Kdy? 10. března 2011!

Už je to víc jak 20 let, co si Ozzy Osbourne najal prodavače z benzínové stanice v New Jersey, Zakka Wyldea, aby se stal jeho kytaristou. Od té doby se ZAKK WYLDE stal celosvětově proslulou kytarovou ikonou. Hraním a psaním s Osbournem dosáhl absolutního úspěchu, což ho inspirovalo také k tomu, aby v roce 1998 založil svou vlastní, dnes již také mega legendární kapelu BLACK LABEL SOCIETY. BLS jsou ukázkou toho, jak moc dokážou praví fanoušci kapelu ovlivnit, inspirovat a svým způsobem i nasměrovat. Celosvětové davy fanoušků BLS si říkají "Berserkers" a hrdě následují svou mantru: Strenght, Determination, Merciless, Forever - zkráceně SDMF, čímž spulu s Wyldem založili zcela unikátní heavy-metalovou instituci, věrnou svému ideálu - nekompromisní, ničím nerušený a jedinečný rock and roll. Zakk Wylde však čerpá inspiraci nejen u fanoušků, ale také u takových kytaristů jako jsou Randy Rhoads, Eddie Van Halen, Frank Marino, Al Di Meola, John McLaughlin či Albert Lee a u zpěváků typu Elton John, Gregg Allman nebo pozdější Lynyrd Skynyrd frontman Ronnie VanZant.

Zakk už získal snad všechny existující kytarové ceny, co si jen lze představit a stal se hlavním zdrojem inspirace pro celé zástupy rockových kytaristů, kteří dnes dosahují popularity. Historie této americké hudební ikony jménem Zakk Wylde by byla na svazky. My si můžeme být jistí tím, že jakmile na pódium vtrhne ZAKK WYLDE a jeho BLACK LABEL SOCIETY, strhne se neukočírovatelná vřava a kalba!

BLACK LABEL SOCIETY vyrazili do světa! Je čas se na jejich příchod náležitě připravit! 10. března 2011 PRAHA, KC Vltavská!

Speciálním hostem koncertu jsou čtyři angličtí řízci - GODSIZED. Vytvářejí tvrdou a říznou muziku, kterou na živých koncertech transformují do hudební nálože síly dynamitu! Spolu s BLS to bude teda přímo mega detonace!

Vstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 580, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz, na baru v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.

 

Zveřejněno: 16. 01. 2011
Přečteno:
2795 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

20. 01. 2011 22:17 napsal/a DW
Víš
co my už nemáme sílu to kontrolovat.. A dělat sami i infočlánky když na tebe každej den útočí tolik povinností - to už fakt ne:p Ale slibuju že od týhle chvíle budu věci kolem koncertu BLS sledovat pozorněji:) Tu akci si nemůžu nechat ujít.-)
20. 01. 2011 21:15 napsal/a Karlos
OK
Nikam neskákej,hlavně že tu Zakk s partičkou bude :-) Tu nepřesnost přepsalo více zinu z Pragokoncertu.Headlinera beru :-)
19. 01. 2011 18:08 napsal/a DW
Ale
budou tu poprvé jako headliner, to je taky fakt:)
19. 01. 2011 18:07 napsal/a DW
Jj
já vo tom vim:) Mám skočit do adminu?
19. 01. 2011 17:23 napsal/a Karlos
B.L.S.
B.L.S tu nebudou prvně !!! Black Label Society, Korn, Ozzy Osbourne, Sazka Arena, Praha, 26.6.2007