TELEPATIE

čtvrtek 28.10. PRAHA - Modrá Vopice +INGROWING, DECOMPOSING MANURE; pátek 29.10. ČESKÉ BUDĚJOVICE – Martys club + INGROWING a DIPHTERIA; sobota 30.10. SOKOLOV - Alfa + NARCOLEPTIC, ONANIZER, atd.

20 let rozbíjení hlavy mikrofonem!!!  

20 let, je strašně dlouhá doba. Možná ani ne tak v lidském životě jako v životě kapelya u těch grindových to platí obvzlášť!!!

Francouzští INHUMATE se právě letošní rok dožívají požehnaného dvacátého výročí a nejen na evropském kontinentě byste ztěží hledali fanouška, který nezná alespoň jedno jejich album. Ne, že by jich vydali nějak moc, 5 řadovek za takovou dobu zase není tolik, ale hlavně jejich první 3 desky patřily a stále patří ke zlatému fondu death/grindové pokladnice, na které se nezapomíná. Své kulaté jubileum přijede kapela oslavit i k nám, a naplánované české miniturné se prožene Prahou, Českými Budějovicemi a Sokolovem. Excentrický zpěvák Christophe je postrachem všech citlivějších zvukařů, jelikož si pravidelně na každém koncertě rozbíjí své čelo mikrofonem tak dlouho, dokud z něj nezačne stříkat krev. Má to tak rád, tak ho prosím nikdo nezachraňujte.

Do vypůjčené dodávky se k naší radosti společně nacpou i jejich krajani BLOCKHEADS, jejichž symbióza grindu a hard coru sklízí nejen v našich končinách zasloužené ohlasy. Vynikající poslední album Shapes of mysery, jejich účast na tributních albech Repulsion a Nasum, či opravdu hodně žívé DVD z letošního roku pomohlo kapele i ke splitku se švýcarskými Mumakil na prestižní značce Relapse.

Pražskou a povinně i českobudějovickou sestavu gratulantů  doplní severorakouští (smích) INGROWING, jejichž poslední EP a změny na postu bubeníka utvrdí každého o neustálém, pulsujícím až skoro chemickém procesu uvnitř kapely, který nedovolí usnout na vavřínech a žene Ingrowing stále vpřed. I oni letos slaví své jubileum, v jejich případě se jedná o 15leté výročí. Takže pozor, Ingrowing už nejsou pod zákonem!!

www.neonarcis.com
www.antistar-production.com
www.myspace.com/inhumate
www.myspace.com/blockheads
www.myspace.com/ingrowing

 

Zveřejněno: 10. 10. 2010
Přečteno:
2797 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář