PUSTINA

28.10. 20:00 PRAHA, Retro Music Hall

ANNIHILATOR oslaví vznik samostatného československého státu spolu s námi a pokusí se silou sobě vlastní rozdrtit vás v pražském klubu Retro Music Hall v PRAZE! Tak tedy všichni z náměstí a s vlajkami (nebo možná radši bez nich) 28.10. večer na pořádnou thrash pařbu!

Kanada je často označována za Mekku technického metalu a o jeho thrashové odnoži to platí obzvláště. I kdyby v zemi javorového listu byla pouze jediná kapela hrající tento subžánr, stačilo by to. Stačilo by to, pokud by zmíněnou kapelou byli ANNIHILATOR. Po fenomenálním úspěchu Watersovy party na Masters Of Rock 2008 završeném live DVD záznamem se tato věhlasná pětice letos na vizovické pódium vrátila se zbrusu novým studiovým materiálem. Album nazvané výstižně „Annihilator“ vystihuje vše, čím si stejnojmenná kanadská kapela za šestadvacet let své existence prošla. Nové album znamená nové tour, a tak se můžeme opět těšit na typický watersovský riffing, uhrančivé melodie i pekelně dravou rytmiku, která vám nedá odpočinout ani minutu. Je jisté, že zkrátka nepřijdou ani příznivci klasických alb. Thrashmetalová přikázání jako stěžejní „Alison Hell“, znepokojivá „Never, Neverland“, úderná „King Of The Kill“, úsečná „W.T.Y.D. (Welcome To Your Death)“ či psychedelická „Fun Palace“ jistě vynechány nebudou. Není však vyloučeno, že dalšími esy Jeff Waters překvapí teprve až v té pravé killing hodině „A“.

ANNIHILATOR přijíždí zdůvodnit vám, proč si vybrali právě tento název. Věřte, že vybrali přesně…28.10. 20:00 PRAHA, Retro Music Hall!

Předprodej vstupenek byl zahájen! K dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 420, 224 235 267, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz, a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.

Hosté: WORN AMONGST - mladá anglická thrashmetalové senzace a hard-rockoví lesní muži z Norska SVÖLK.Zveřejněno: 04. 10. 2010
Přečteno:
2789 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář