DARK GAMBALLE

SOUND STORM se vrací a tentokrát se na něm bude i křtít.

Tradiční cyklus koncertů Sound Storm pořádaný kapelou WARCHILD se po delší době vrací do rakovnického motorkářského klubu Astacus. A i tentokrát čeká návštěvníky pořádná nálož tvrdé muziky! Kromě vynikající hudby bude k vidění i křest nového CD kapely WARCHILD s názvem „Desire & Rage“ a v průběhu křtu bude možno odchytit si toto CD zcela zdarma! Takže rozhodně nezapomeňte přijít 24. 1. 2009 do klubu Astacus v Rakovníku.

Představí se:

WARCHILD - thrash / black metalové komando z Rakovníka se po delší odmlce vyplněné natáčením nového CD „Desire & Rage“ vrací na pódia! A právě na tomto koncertě oficiálně pokřtí svůj nový počin – třetí CD vycházející v jedenáctém roce činnosti kapely! Dítě války je zpět v lepší formě než kdy předtím – rychlejší, tvrdší, brutální!
www.warchild.name

MARTYRIUM CHRISTI - je jedna z nejvýraznějších brutal death metalových stálic českého metalového nebe, posluchače masakruje již od roku 1994. V roce 2008 vydali své zatím poslední album „We will kill ... for you!“.  Po mnoha koncertech odehraných na podporu tohoto CD bude mít i Rakovník tu čest, nechat si převálcovat uši touto smrtící mašinou!
www.martyriumchristi.net

LA BESTIA NEGRA - doom metalové zvolnění? Zapomeňte na to! Tato bestia vás oddechnout nenechá, protože pořádně kouše, i když to označení stylu právě nenapovídá. Pět chlapů a dvě děvčata z Aše vám rozhodně pořádně provětrají ušní bubínky!
www.bandzone.cz/labestianegra

PANIKA LUDOR - dojde i na lahůdku pro vyznavače klasického heavy metalu. Mladá, pětičlenná kapela z Kladna předvede, že tento styl rozhodně není mrtvý a má své nezapomenutelné kouzlo!
www.panika-ludor.cz

CUNNILIGUS - to nejbrutálnější nakonec – drtivý grind v podání rakovnické grupy. Jestli vás až do této chvíle nic nezabije, tak tohle rozhodně ano! Prasárna, nářez, mazec, hukot!
www.bandzone.cz/cunnilingus

Vstup 100,-, začátem 19:00


Zveřejněno: 10. 01. 2009
Přečteno:
2765 x
Autor: Redakce | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář