TRNY & ŽILETKY "Podměstí"

11.2. ZLÍN, Masters Of Rock Café 13.2. PLZEŇ, KD Šeříkova

Už je to víc jak 20 let, co nám brazilská SEPULTURA servíruje svůj nezaměnitelný, brutální mix metalu, hardcore a thrashpunku, který by jen stěží mohl být ještě více intenzivní a vášnivější. Vše začalo nenápadným závanem v roce 1984 v Belo Horizonte a postupem času se z kapely stal doslova metalový hurikán ohromujících rozměrů, o kterých se do té doby nikomu ani nesnilo. Jeho síla neoslabila ani odchodem leadera staré Sepultury Maxe Cavalery, který si založil vlastní kapelu Soulfly. Derrick Green převzal jeho otěže pevně, a tak fascinace zvaná SEPULTURA úspěšně pokračuje dál.

Nová deska kapely vychází 26. Ledna 2009. Nese zajímavý název „A-Lex“, byla natočena v Sao Paulu v Brazílii a je inspirovaná kultovní knihou Anthony Burgesse „Mechanický pomeranč“. Už jen název sám a zdroj inspirace dává tušit, že půjde opět o maximálně super „hardcore“ věc, která nás rozdrtí. Nové desce samozřejmě následuje turné a v rámci něj se SEPULTURA zastaví i 2x v ČR!

  • 11.2. ZLÍN, Masters Of Rock Café
  • 13.2. PLZEŇ, KD Šeříkova

SEPULTURA s „A-Lex“ v ČR! Vítr se zvedá už jen při pomyšlení na to! Bude to mega metalová vichřice, kdo ji mine, příjde o moc!

Předprodej vstupenek by zahájen! Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal (i na Slovensku) a Ticketstream, na baru v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432 420 či 777 701 591, na e-mailu: dupalova@pragokoncert.com a na stránkách www.mastersofrock.cz na dobírku a ve všech obvyklých moravských předprodejích.


Zveřejněno: 12. 01. 2009
Přečteno:
2774 x
Autor: Redakce | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář