Nejbližší koncerty
  • 17. 06. 2025Underground black metalová kapela Impurity z Brazílie hra...
  • 18. 06. 2025Proč se nenaladit na letní festivalovou sezonu a nejít si...
  • 20. 06. 2025O Slunovratu se některá hudba obrací slunci zády. Marip...
  • 21. 06. 2025Kapely: INGROWING (CZ) EPICARDIECTOMY (CZ) GOLEM OF GO...
  • 21. 06. 20255. ročník metalového minifestivalu nabídne vystoupení top...
  • 22. 06. 2025V neděli 22. června proběhne v pražském Kulturním centru ...
  • 24. 06. 2025HATEBREED, nezlomná hardcorová síla založená v roce 1994 ...
  • 28. 06. 2025Rotten Fest - Sklub open air areál před Sklubem 28.6.20...
KAVIAR KAVALIER - +Klinik+

Pátek 24. 03. 2006, Master sof Rock Café, Tyršovo nábřeží 5497, Zlín - Čepkov, Dark Funeral, Naglfar, Amoral, Asmodeust - Tisková zpráva o koncertu

Dark Funeral znesvětí ČR!

Potěšující zpráva přichází od agentury Shindy Productions. Na poslední chvíli se podařilo zajistit koncert švédských pekelníků Dark Funeral, kteří křižují Evropu ve společnosti spřízněných Naglfar, Amoral a Asmodeus.

Poté, co byly v Polsku oba koncerty zrušeny údajně z důvodů kontroverznosti hlavního interpreta, který nepadl do oka nově vládnoucí katolické garnituře, si to nasměrují Dark Funeral na Českou republiku, konkrétně tedy na zlínský klub Masters of Rock Café, kde vystoupí 24.03.2006. Jejich jízlivý, rychlý blasfemický black metal musí být chutným soustem pro každého příznivce ortodoxního blacku.

Novinka "Attera Totus Sanctus" sklízí pozitivní reakce jak u hudebních kritiků, tak i u fandů kapely a zdá se, že Dark Funeral mají nastoupeno do první black metalové ligy. Těšme se tedy, co nám Emperor Magus Calligula a spol. naservírují ve Zlíně naživo.

Naglfar se stylově vymezují někde na pomezí black/death metalu a pro české fandy tato skvadra jistě není neznámou. Většina z nás má ještě v paměti lonšký povedený X-mass festival v Brně, kde se Naglfar stali jednou z nejlepších kapel večera. Hudba plná temných skandinávských melodíí, běsnících temp a nakřápnutého vokálu  má v jejich podání mnoho do sebe.

Finští Amoral jsou naproti tomu mladším souborem brázdícím vody death/trash metalu. "Decowning" je jeich posledním počinem realizovaným největším skandinávským labelem Spikefarm. Se zmíňemým chlebodárcem mají Amoral ambici stát se jednou z vůdčích kapel finské metalové scény. Do jaké míry na to mají potenciál můžete naživo posoudit sami.

Poslední zahraniční kapela jsou Asmodeus. Jedná se o rakouskou akvizici, které nejlépe sluší přídomek blackmetalová. Své jméno na UG scéně si vydobyla předskakováním kapelám jako Six Feet Under, Behemoth, Satyricon etc.

Koncert proběhne v pátek 24.03.2006 ve zlínském klubu Masters of Rock Café. Lístky v prodeji v síti Ticketportal (www.ticketportal.cz) nebo ve stálých předprodejích Shindy Productions. Více informací na www.shindy.cz.

Související linky:


Zveřejněno: 05. 03. 2006
Přečteno:
3852 x
Autor: Redakce | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář
Poslední komentáře