Nejbližší koncerty
  • 07. 05. 2025 SPACE OF VARIATIONS (UA), UP!GREAT Space Of Variations...
  • 08. 05. 2025Post hardcore Stormo z Itálie se vrátí na malou scénu Bar...
  • 09. 05. 2025Polské metal/grindcore/hardcore kapely Czerń a Misguided ...
  • 09. 05. 2025Beats From Basement, Praha
  • 10. 05. 2025Fantasy paganfolková skupina Deloraine zahraje velký jarn...
  • 10. 05. 2025Beats From Basement, Praha
  • 11. 05. 2025Syrové emoce a technická dokonalost. ABORTED vyráží na šp...
  • 16. 05. 2025Po čtvrtstoletí se na scénu vrací funková raketa Narvan s...
LLYR

18.3.32016, České Budějovice - Fabrika

Historicky první ročník WARM UP! Party k festivalu End of All Nights se uskuteční již 18.3. v českobudějovickém klubu MC Fabrika. Těšit se můžete na čtyři bandy:

CONOPED - „HáCé“ thrash mlátička ze Strakonic, kterou určitě netřeba představovat. Jejich vystoupení plné punkové energie vás dostane zaručeně do kolen.

1000 bombs - oproti CONOPED metalověji hozená thrash nálož z Plzně, s mladou posilou na druhé kytaře, zní opět o něco ničivěji, což dokázali jejich novým singlem „Tunnel Rats“. Přijďte si poslechnout tento nálet naživo.

VULVATHRONE – jediný zahraniční zástupce, konkrétně ze Slovinska. Se svým brutal death metalem přesahující až za hranice gore grindu vystoupili po boku kapel Dying Fetus, Nile, Napalm Death, nebo Incantacion. V čechách vystoupí pouze dvakrát a jsme rádi, že jedna ze zastávek je u nás v Českých Budějovicích.

VIHAR – místní šviháci zakončí veřer jak se patří, pomalým a smrtícím doom/death metalem. Léty prověřená kvalita, která dokazuje, že tvrdý metal se nemusí hrát za každou cenu ve smrtících tempech.

Odkaz na oficiální událost:
https://www.facebook.com/events/935490573195112/

Začátek akce je ve 20:00 a začínáme včas!
Vstup: 90,-

 


Zveřejněno: 05. 03. 2016
Přečteno:
3591 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář