KLADIVO NA PÝCHU

14.-16.8.2015, Hodonín – neděle

Poslední den Made of Metal 2015 zahajovala kapela GALADRIEL, následoval symphonic metal v podání francouzských WHYZDOM. Poté jsme na druhé stagei mohli zaslechnout české i anglické písničky kapely FREE FALL, která se na české scéně pohybuje už dvacet let.

Fantasy atmosféru mezi fanoušky vnesli TWILIGHT FORCE, a aby převleků nebylo málo, na hlavním pódiu je vystřídali angličtí hrdinové GLORYHAMMER se speciálním hostem, růžovým jednorožcem, a aby se na hlavní stagei trochu přitvrdilo, po jednorožcích a plastových kladivech, zahráli švédští death metaloví MANEGARM, kteří se přidali k několika festivalovým oslavencům s výročím dvacetin.

Zádumčivou náladu vnesli do festivalu doom metaloví švédi DRACONIAN, jemný a smutný hlas éterické černovlasé zpěvačky střídal temný growl zpěváka.

Slunce pomalu zapadlo za obzor, mezi tím proběhla velká autogramiáda headlinera. O půl deváté ovládla pódiové bitevní pole výborná folk-battle metalová finská smečka TURISAS a po nich následoval zlatý hřeb večera, kapela, kterou snad ani nemusím specifikovat, EPICA; jejich vystoupení odpovídalo jejich jménu, bylo prostě epické.

Zveřejněno: 26. 09. 2015
Přečteno:
2895 x
Autor: Seanínel | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář