CÉMURŠÁMUR

HEATHEN, GENERATION KILL, DUST BOLT

Dvě obrovská jména amerického thrash metalu - HEATHEN (1984) z Frisco zálivu a GENERATION KILL (2008) z New Yorku nám přivezou to, co mnohým v tomto tisíciletí chybí. Ostré kytarové riffy, vypracované sóla, chytlavé melodie a hlavně extrémní metalovou tvrdost. A to ve dvou verzích - jak klasického thrash metalu tak i moderního crossoveru! Navíc muzikanti kolem Davida Whitea stejně jako Roba Dukese z EXODUS (tyto veterány nevyjímaje) jsou maximálně pohodoví a na zemi stojící chlapíci, takže v klubu bude - kromě výjimečného nářezu - i skvělá atmosféra. Support hlavních hvězd večera obstará metalová čtveřice DUST BOLT z Mnichova. Vstupenku si pořiďte zde nebo v obvyklých předprodejích a 12. 6. přijďte na Novou Chmelnici v Praze udělat pořádný circle pit!

HEATHEN - americká thrash metalová legenda ze slavné bay area se vrací do České republiky.
Od posledního koncertu v rámci Thrashfestu uplynul rok a půl a Heathen tak v rámci svého turné znovu zahrají průřez svojí diskografií. Zcela určitě zaznějí skladby ze dvou legendárních alb "Breaking the Silence" a "Victims of Deception". Heathen nezapomenou ani na svou zatím poslední desku "The Evolution of Chaos" z roku 2009. Exit Chmelnice zažije porci poctivého old school thrashe, který je technický a nechybí mu nádech starého speed metalu.

GENERATION KILL - tak trochu milé překvapení, že tato parta zavítá do Prahy. Banda z New Yorku hrající mix starého hardcoru, thrashe a punku zaručeně zválcuje vše, co jí přijde do cesty. Za mikrofonem totiž neřádí nikdo jiný než Rob Dukes (EXODUS), který se na pódiu chová jako buldok utržený ze řetězu. Generation Kill vysypou z rukávu pecky z alba "Red, White and Blood". Energie a mosh pit nebudou chybět!

DUST BOLT - třetí kapela do party. Mladí němečtí thrasheři z Mnichova představí svůj neurvalý a syrový thrashing v tom nejlepším světle. Kluci vyrůstali na Kreator, Sodom nebo Destruction a odkaz svých slavných předchůdců šíří dál. EP "Chaos Possession" a jediná dlouhohrající deska "Violent Demolition" budou zdroji vražedného setu. Old school až za hrob!

19:00 ….. otevření sálu
20:00 – 20:30 ….. Dust Bolt
20:50 – 21:30 ….. Generation Kill
22:00 – 23:30 ….. Heathen

http://www.mastersofrock.cz

Zveřejněno: 08. 06. 2013
Přečteno:
2977 x
Autor: Peťan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

09. 06. 2013 16:02 napsal/a KubaAjz
Thrash
už se nemůžu dočkat!!!