TELEPATIE

19.9. Pardubice, Žlutý Pes

Země našich severozápadních sousedů powermetalu skutečně přeje. Mezi jeho nejaktivnější a nejatraktivnější zástupce poslední doby patří banda PRIMAL FEAR.  Neskutečný příval kytarového řinčení kovu o kov, skálopevné základy, o něž se tříští melodie a rychlá sóla – to všechno jsou PRIMAL FEAR! Oblíbený kvintet bývá často spojován se symbolem orla a motivy, kde se toto ztělesnění síly a svobody vyskytuje. A právě taková hudba PRIMAL FEAR je – obsahuje sílu, vnitřní náboj a v neposlední řadě vám dává pocit svobody a nespoutanosti. Metal PRIMAL FEAR vám zkrátka dá patřičný rozlet na hudebních křídlech. I přes primární strach vás přenesou skrze jámy smrti a nukleární plameny. Strašidelným hledáčkem najdou cestu přes černé slunce až k ďáblově zemi chráněné sedmi pečetěmi… Jedině tak získáte novou víru.

Aktuální deska „16.6 (Before The Devil Knows You're Dead!)“ je natlakovaná k prasknutí novým materiálem, jen odjistit! Tahle rychlostní šoková vlna z Německa probudí váš primární strach…

Předprodej vstupenek byl zahájen!

K dostání u agentury Pragokoncert, tel: 577 432 420, 224 235 267, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz na dobírku.
 

Zveřejněno: 03. 09. 2010
Přečteno:
2786 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář