Nejbližší koncerty
  • 25. 06. 2024Black metalová mašina HULDER z USA vyráží na své "VERSES ...
  • 27. 06. 2024CELESTE (FR) + SLAŤ
  • 29. 06. 2024ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL 2024: STILLBIRTH (DE) FLESH...
  • 29. 06. 2024ATOMSKI RAT - banda ze Srbska hoblující už 15 let netradi...
  • 06. 07. 2024Hard Skin (uk)
  • 06. 07. 2024ROCK CAFÉ SOUTHOCK & FAJTFEST PROUDLY PRESENTS: SWORN EN...
  • 10. 07. 2024Jihoafrická grindcore smečka GROINCHURN se po letech vrac...
  • 12. 07. 2024Půjde o Conselfiniho první evropské tour a stejně tak o p...
F.O.B. - Outside The Palace Walls

Pro fanoušky temných seskupení přichází dobrá správa z Českých Budějovic, kam 17.10. 2009 zavítá německá black metalová kapela LYFTHRASYR. V místním Marty\'s Clubu se společně s ní představí ještě MATER MONSTIFERA, TROLLECH, AGONY a S.I.N.S.I.D.E.

LYFTHRASYR (D) - Melodic black/dark

Němci od svého vzniku v roce 2002 vydali jedno demo a dvě studiová alba. Stejně jako na druhém z nich, The Recent Foresight, nabídnou v útrobách českobudějovického klubu fanouškům démonický vokál, propracované kytary, moderně znějící klávesy a drtivě kulometné bicí. Na celé podzimní turné kapela ohlásila náhradu na postu bubeníka, jimž nebude nikdo jiný než Nefastus, vynikající bubeník BELPHEGOR.

MATER MONSTIFERA - Atmospheric metal

Pro české publikum důvěrně známá a zároveň pořádající, temná formace aktuálně pracuje na novém materiále k plánované desce Na Zrcadlech Lží, z něhož nám v rámci akce nabídnou ochutnávku. Chybět určitě nebudou i časem ověřené kvalitní pecky a tak je na co se těšit.

TROLLECH - black metal

Skřítky z Plzně také není nutno představovat. Za deset let existence vyprodukovali 4 studiová alba, která v blízké době doplní připravovaná deska Jasmuz a tak se mimo starých známých lesních příběhů můžete těšit i na nové, lesní pecky.

S.I.N.S.I.D.E. - metalcore/thrash

Další a doufáme, že poslední změnou v play listu jsou pardubičtí SINSIDE. Nahradili tak Tears of Rain, kteří pro názorové neshody ukončili činnost. Pokud máte rádi řízný thrash s příchutí metalcoru, tak budou Sinside rozhodně vaším šálkem kávy.

AGONY - melodic death metal

Jihočeští Agony se do sestavy připojili jako poslední a nahradili tak odpadnuvší Erased. Nicméně před nedávnem vypustili do světa singl "Reborn" a fanoušci melodického death metalu se mají určitě na co těšit.

 

Datum: 17.10.2009

Místo: Marty's Club České Budějovice

Vstup: 150,- Kč na místě (předprodej v DT Rock Č.Budějovice 100,- Kč)

Začátek: 19:00

WEB: www.bandzone.cz/matermonstifera a www.martysclub.cz

 

Pozn.: Původně na plakátech avizovaní Erased a Tears of Rain se akce z pesonálních důvodů nezúčastní. Jako náhradu pořadatelé zvolili skupiny AGONY a S.I.N.S.I.D.E. Děkujeme za pochopení.

 


Zveřejněno: 01. 10. 2009
Přečteno:
3549 x
Autor: Yvor | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář